Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında muz

Kahve falında muz, “Tarot falı ve kahve falında güzel ve olgun bir muz görmek, iyiye yorumlanır. Muz saklı malı ifade eder. Muz hafif bir hastalığa da yorumlanır. doğurmak üzere olan bir bayanı da ifade eder. Evinizde muz olduğunu görmeniz, bir çocuğunuz olacağına, muz yediğinizi görmeniz, elinize bir ortaklıktan veya mirastan yüklü mal ve para geçeceğini gösterir. Muz ağacı mal. ilim, zenginlik anlamına gelir.

Kahve falında muşambacı, Tarot falı ve kahve falında bir muşambacı dükkanında muşamba alırken görmek, ileride bir çok yeni işlere gireceğinize, bu işlerde çok ilerliyerek bir hayli para kazanacağınıza işaret sayılır.

Kahve falında mutfak Tarot falı ve kahve falında bir mutfakta yemek yediğinizi veya pişirdiğinizi görmek, çok zengin olacağınıza, evli iseniz mutlu, bekar iseniz ömrünüz boyu mutlu olacağınıza işaret sayılır.

Kahve falında muvafakat, Tarot falı ve kahve falında size teklif edilen bir işe razı olduğunuzu görmek, temiz dostlara, sevgi duyulan kimselere ve arkadaşlara yorumlanır.

Kahve falında mücadele, Tarot falı ve kahve falında biriyle mücadele ettiğinizi görmek, hayatınızı çok zorluklarla çalışarak kazanacağınıza, üstün gelmiş iseniz, hayat savaşını kazanacağınıza, eğer yenilmiş iseniz hayattada kaybedeceğinize, kuvvetleriniz denk gelmiş ve berabere kaldıysanız geleceğinizi garanti atlına almak için çok çalışmanız gerektiğine yorumlanır.

Kahve falında mücellit, Tarot falı ve kahve falında mücellit görmek bir çok anlamı ifade eder. Yeni bir elbise diktirmeye, yeni bir ev satın almaya, kampa gitmeye, ağır bir hastalıktan sonra ölüme, bir sandal gezisine, terziye, modacıya., bunlara göre yorum yapılır.

logo