Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında mum

Kahve falında mum, Tarot falı ve kahve falında yanan bir mum görmek, işlerinizde çok dikkatli bulunmanız gerektiğine ve her hareketinize önem vererek, tetikte bulunmanız gerektiğine işarettir. Sönmüş bir mum görmek, itibarınızın sarsıldığına, ticaret yapıyorsanız kredinizin kalmadığına, mum satın aldığınızı görmeniz, hayata karşı inançlarınızın kuvvetli olduğuna, kendinizi mum satarken görmek, küçük miktarda para kaybedeceğinize işaret sayılır.

Kahve falında muhafız, Tarot falı ve kahve falında sizi korumak için yanınıza aldığınız veya bir binayı korumak için etrafında dolaşan muhafızlar görmek, bulunduğunuz mevkide herkesin güvenini sağlayacak bir durum yarattığınıza, herkesin size karşı büyük bir inanca sahip olduğuna işarettir.

Kahve falında muharebe (savaş), Tarot falı ve kahve falında bir savaş meydanında iki tarafın birbirine saldıran askerlele dolu meydan görmek, erkekler için kişisel bir girişim veya aile hayatında geçimsizlik, kadınlar için pişman olunacak bir hata veya parasal bir sıkıntıya işarettir.

Kahve falında mumya, “Tarot falı ve kahve falında mumya görmek, iflas ettiğinizi düşündüğünüz bir anda devlet dairesinden olumlu haberler alacağınıza işarettir.

Kahve falında musiki aletleRi, Tarot falı ve kahve falında herhangi bir musiki aleti çaldığınızı görmek, gönlünüzden geçen herhangi bir muradınızın yerine geleceğine, parlak bir geleceğiniz olduğuna işarettir.

Kahve falında muska, Tarot falı ve kahve falında bir hocaya muska yazdırdığınızı veya üzerinizde taşıdığınızı görmeniz hayırlı bir haber alacağınıza işarettir.

logo