Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında motorsiklet

Kahve falında motor “Tarot falı ve kahve falında mor renkli bir şey görmek, başarılarınızın artık sona erdiğine, bundan sonra işlerinizde bir durgunluk devri başlayacağına yorumlanır.

Kahve falında mors alkim, Tarot falı ve kahve falında morsalkım çiçeği görmek, çevrenizde kıskanç kimseler bulunduğuna ve bunların hakkınızda çok kötü niyet ve düşünceleri bulunduğuna, sizi yıkmak için ellerinden gelen herşeyi yapacak niyette kimseler olduğunu gösterir.

Kahve falında motor, Tarot falı ve kahve falında çalışan bir motor görmek, işlerinizi yoluna koyalı beri artık herşeyin yolunda ve tıkırında gittiğine, adamlarınızın da yorgunluk duymadan çalıştıklarına işaret sayılır.

Kahve falında motorsiklet, Tarot falı ve kahve falında motorsiklete bindiğinizi ya da kiraladığınızı görmeniz, bugünlerde tanışacağınız bir kimse ile çok sıkı bir dostluk kurduğunuza, o kimsenin bu dostluğa layık ve samimi bir insan olduğuna işaret sayılır.

Kahve falında mozaik, Tarot falı ve kahve falında mozaik döşenmiş bir yer görmek, çok yakında turistik ve tarihi yerleri görmek için bir geziye çıkacağınıza yorumlanır.

Kahve falında muhabere, Tarot falı ve kahve falında uzakta bulunan bir arkadaşınız veya yakınınızla muhaberede bulunmanız, ünlü bir kişi olacağınıza, büyük bir olgunluğa kavuşacağınıza, temkinli ve sabırlı bir insan olduğunuza işaret sayılır.

logo