Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında mezarlık

Kahve falında mezarlık, Tarot falı ve kahve falında mezarlık görmek, günahlarınızdan arınmak için tövbe gerektiğine, kendisini ölmüş görmek, ömrünüzün uzun olacağına, bir ölünün mezarından çıkarak ağladığını görmek, iyi ve çok hayırlı bir haber alacağına, ölüyü mezardan çıkıp kaçarken görmek, uzun bir ömre, bir mezarın kazıldığını görmek, rahmete kavuşacağına, ölüye bir şey verdiğini görmek, evinde ve işlerinde beraber olacağı kimselerle mutlu bir hayat süreceğine, ölülerle birlikte yürüdüğünü görmek, ecelinin yaklaştığına işaret sayılır.

Kahve falında mezbaha Tarot falı ve kahve falında mezbaha görmek, çok yakında akrabaları arasında hiç yoktan olmadık bir dedikodu yüzünden dargınlık çıkacağına yorumlanır.

Kahve falında mezbele, Tarot falı ve kahve falında mezbele görmek, çok mal elde edileceğine işarettir. Bir mezbeleyi satın aldığını görmek, büyük bir mirasa kavuşacağına veya eline büyük bir miktarda para geçeceğine işarettir. Bu fal fakir bir kimse tarafından görülmüş ise fakirlikten kurtulacağına veya küçük miktarda bir paraya kavuşacağına işaret sayılır.

Kahve falında mıknatıs, “Tarot falı ve kahve falında mıknatıs görmek, başarılı bir aşk hayatının habercisi olarak kabul olunur. Mıknatıs bazen de işleriniz hususunda evvelce reddettiğiniz bazı anlaşmaları yenilemek için size yapılan bir çağrı olarak kabul edilmektedir. Mıknatıs görmek, ayrılan çiftlerin yeniden birleşmelerine de işaret sayılır.

Kahve falında mısır, Tarot falı ve kahve falında mısır yemek, mısır tarlası görmek, genç bir erkek için, yapı işlerinde başarı kazanacağına, orta yaşlılar için, güç olmakla beraber yaptığı işte büyük bir kazanca, bekar bir kadın için, çok dedikodulu bir evliliğe, iş kadını için beklenmedik bir yerden gelecek bir paraya yorumlanır.

Kahve falında mızıka Tarot falı ve kahve falında ağız mızıkası görmek, neşeli günler yaşayıp çok tatlı saatler geçireceğinine işarettir.

logo