Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında meyve bahçesi

Kahve falında meyve bahçesi, Tarot falı ve kahve falında bir meyve bahçesinde dolaştığınızı görmek, mutluluk ve zenginlik dolu bir geleceğe doğru git fiğinize, ağaçlardan meyve topladığınızı görmek, güzel bir iş yapıp büyük bir servet elde edeceğinize yorumlanır.

Kahve falında meyve suyu, Meyve suyu içmek, size arkadaşlarınız tarafından bir eşek şakası yapılacağını bildirir.

Kahve falında meyve Tarot falı ve kahve falında meyve görmek, hayatta yapacağınız işlerden en yakın zamanda hayırlı sonuçlar alacağınıza işarettir.

Kahve falında meyve ağacı görmek, herkes için işe yarayacak bir iş yapacağınıza, bu suretle servet ve itibarınızın yükseleceğine yorumlanır. Bu fal bütün meyveler için geçerlidir. Yalnız elma yemek, pek de iyi bir fal olarak kabul edilmez. Masasında bir çok güzel meyvelerin bulunduğu bir sofrada bulunmak, eğer bunlardan hiç birini yemediyseniz, çok hayırlı bir iş yapmış olursunuz. Eğer meyveler olgun değilse, acele bir hareketinizden bir tehlike doğacağına, uyanık bulunmanız gerektiğine, çok olgun meyve olması da başarınızın engelleneceğine işaret sayılır. Meyvelerin renkleri bozulmuş ise, ihanet yüzünden bir zarara uğrayacağınıza delildir.

Kahve falında mezar taşı, Tarot falı ve kahve falında mezar taşı görmek, üzerindeki yazıları okumak, uzun ve anlamsız bir hayat süreceğinize, evli bir kimse iseniz uzun bir ömür geçireceğinize işarettir.

Kahve falında mezarci, Tarot falı ve kahve falında mezarcı görmek, hile ile aldatılacağınıza işarettir.

logo