Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında maymun

Kahve falında maymun. Tarot falı ve kahve falında görülen maymun çok hayasız, ayıbın her türlüsü şahsında mevcut biri olarak kabul edilir. Tarot falı ve kahve falında bir maymunla karşılaştığını görmek, birdenbire hastalanıp bir müddet yatakta kalacağına, maymunla güreştiğini veya oynaştığını görmek, devasa olmayan bir derde uğrayacağına, maymunun yanından kaçtığını görmek, düşmanına üstün geleceğine, maymunun etini yediğini görmek, yeni bir elbise giyeceğine. ısırıldığı görmek, tanımadığı bir kimse ile kavga edeceğine işarettir.

Maymun aynı zamanda hilekar birisidir. Bir maymunun yavrusunu görmek, sihirbazlık yaparak veya yaptırarak para kazanacağına, maymunun kendi omuzuna çık ferahlığına ulaşmak demektir. tığını görmek, evine bir hırsızın gireceğine, kendisinin bir maymun olduğunu görmek, içinde doğal olmayan bazı kötü hislerin belirdiğine yorumlanır.

Kahve falında maya, Tarot falı ve kahve falında maya görmek veya bir şeyi mayalamak, ruh sıkıntısı çekmekte olduğu anlamına gelir. Mayanın kabarması ise gönül

Kahve falında yazı, falnızda mayasıl hastalığına yakalanmış olduğunuzu görmek, yakında elinize para ve mal geçeceğine işaret sayılır.

Kahve falında maydanoz, Tarot falı ve kahve falında maydanoz görmek, uzun süreden beri çekmekte olduğunuz mide rahatsızlığından kurtulacağınıza yorumlanır.

Kahve falında böcek, Tarot falı ve kahve falında mayıs böceği görmek, yakında becerikli işbilir bir kimse ile kazançlı işlere girişeceğinize ve büyük paralar kazanacağınıza işarettir. .

Kahve falında yay, Tarot falı ve kahve falında mayıs ayında bulunduğunuzu görmek, bol ve bereketli günlerin yakın olduğunu simgeler.
logo