Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında makina

Tarot falı ve kahve falında makina fal bakarken bir makine görmek veya makine ile çalışmak, işlerinde kolaylık sağlayacak formüller elde ettiğine ve böylelikle kazancının daha da artacağına işaret sayılır.

Tarot falı ve kahve falında makinist, fal bakarken işçi kıyafetiyle çalışan bir makinist görmek, işlerinizde veya memuriyetinizde, evinizde önemli bir değişiklik olacağına yorumlanır.

Tarot falı ve kahve falında makyaj, fal bakarken size veya bir şeye makyaj yapıldığını görmek, kısa süreli fakat tatlı geçecek bir macera geçireceğinize, bazı bilmediğiniz yerler ve tanımadığınız kimseler göreceğinize işarettir.

Tarot falı ve kahve falında malak, fal bakarken malak görmek, seks bakımından güçlü ve şanslı bir devreye gireceğinize işarettir. Bayanlar için doyumsuzluğu ifade eder ve bu durumun başka erkeklerle yatmaya kadar varacağını işaret eder.

Tarot falı ve kahve falında malul fal bakarken bir uzvu sakat bir kimseyi görmek, sıkıntı ve belaya, zarurete yorulur. fal da gören sabırlı bir kimse ise bu hastalıklardan kurtuluşa, gözlerinden birisinin görmediğini görmek, sefalet ve zaruret içine düşeceğine, ayağının kırılmış olmasını görmek, fakirliğe işarettir.

Tarot falı ve kahve falında manav, fal bakarken manav görmek, iyiliğe, güzelliğe ve yeni bir kısmete yorumlanır.

logo