Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında mahkeme

Tarot falı ve kahve falında mahkeme, fal bakarken bir hukuk mahkemesi görmek, çok hayırlı bir faldır. Ceza mahkemesi görmek ise sıkıntı ve şiddetle yorumlanır. Mahkemede dinleyici ve şahit olarak bulunmak, bazı heyacanlı süprizlerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Tarot falı ve kahve falında mahmuz fal bakarken mahmuz görmek, güç bir durumda bulunduğunuza. ama bu durumdan kısa bir zaman içinde ayrılacağınıza işarettir.

Tarot falı ve kahve falında mahsul, fal bakarken topraklarınızdan bereketli ve bol mahsul aldığınızı görmek, iyi ve bol bir kazanca kavuşacağınıza, mutlu ve bereketli bir yıl geçineceğinize, mahsulünüzün herhangi bir şekilde zayi olduğunu görmek, büyük miktarda para elde edeceğinize işaret sayılır.

Tarot falı ve kahve falında mahya fal bakarken mahya görmek, her suretle hayırlıdır, nurlu ve aydınlık bir hayat yaşayacağınız anlamına gelir.

Tarot falı ve kahve falında mahzen, fal bakarken bir mahzen görmek, kefil olmaya, bir cereme çekmeye, borcunuz olmayan bir parayı veya eşyayı ödemeğe hamile bir kadına, mürebbiye veya anneye kıyaslanır. Bir mahzeni yıkılmış veya kapısını tamamiyle kapanmış olarak görmek, hasta veya bir yerinizin sakatlanacağına, anneniz varsa öleceğine, yahut onun yanında hamile bir kadın bulunuyorsa çocuğunu doğuracağına, mahzende yiyecek bir şey bulunuyorsa, o yıl kimseye muhtaç olmayacağına yorumlanır.

Tarot falı ve kahve falında makam, fal bakarken herhangi bir makama oturduğunuzu görmek, işinizde başarılı olamayacağınıza, kazanç darlığı çekeceğinize işaret eder.

logo