Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında kuzu

Kahve falında kuzu “fal bakarken kuzu görmek veya bulmak, evli iseniz güzel bir çocuğunuz dünyaya geleceğine, bekar iseniz kalpten bağlı bir evliliğin olacağına, kuzu kestiğinizi görmek ise bulunduğunuz işte daha yukarı bir mevkiye çıkacağınıza ve kazancınızın artacağına işarettir.

Tarot falında kuzu, fal bakarken kuzu görmek, elde olmayan sebeplerle bazı dostlarınızla aranızın bozulacağına, bazı dargınlıkların ortaya çıkacağına işarettir.

Kahve falında kuzukulağı, fal bakarken kuzukulağı görmek, aranızın bir hayli zamandan beri açık olduğu bir arkadaşınızla barışacağınıza işarettir.

Tarot falında küf, fal bakarken bir eşyanızı küflenmiş olarak görmek, yıllardan beri karşılaşmadığınız bir kimse ile tesadüfen karşılaşacağınıza ve onunla birlikte hayırlı bir işe, bir ticarete girişeceğinize işarettir.

Tarot falında kûl, fal bakarken kül görmek, genç bir erkek için çok hayırlıdır. “Pek yakında iyi ve karlı bir teklif alacağına, orta yaşlılar için düş kırıklığına, yaşlı bir kadın için başarılı olamayacağı işlerden uzak durması gerekeceğine işarettir.

Kahve falında kafes hayvanı, kümes hayvanlarından yumurtlayan cinslerden birini görmek, genç bir erkek için, yüksek mevkide bulunan bir kimsenin düşmanlığından korkup çekinmesi gerektiğine, orta yaşlılar için, daha fazla tecrübe edinmeye çalışması gereğine, hiç evlenmemiş bir kadın için, bir çiftçi ile evlenip çiftlik hayatı yaşayacağına işarettir.

logo