Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında kuş

Kahve falında kuş kurallarla bağlandığınız bir ilişkide doğallık ve heyacan aramanızın mümkün olmadığını gösterir. Kuşak görmek, sağlam bir anlaşma ile bir işe gireceğinize işarettir.

KUŞ, “fal bakarken kuşkonmaz görmek, sağlık durumunuzun çok iyi şekilde devam edeceğine, bu mevsim hiç hastalık yüzü görmeyeceğinize işarettir.

Tarot falında kuş, falnızda bu üç şeyden birini görmek, isteklerinizde düş kırıklığına uğrayacağınızın işarettir. Bunları bir yerden alarak başka bir yere taşıdığınızı görmek, beklenmedik bir değişiklikle karşılaşacağınıza işarettir.

Tarot falında kuvvetsizlik fal bakarken kendinizi zayıf ve kuvvetsiz hissettiğinizi görmek, o kimsenin maneviyatının bozukluğuna işarettir.

Kahve falında kuyruk, oyun tutkunuz ve doğal meraklarınız sayesinde çocuklarla iyi iletişim kurabileceğinize işarettir.

Kahve falında kuyruklu yıldız, fal bakarken kuyruklu yıldız görmek, önemli bir kazancın sizi beklediğine, şansınızın açılacağına, yıldızın büyüklüğü ve parlaklığı ise elinize geçecek servetin derecesini gösterdiğine yorumlanır.

Kahve falında kuyu, fal bakarken kuyudan su çektiğini görmek, bir erkek için yaptığı kötü bir işten dolayı suçlanmasına, orta yaşlı bir kimse için, yeni bir gelir kaynağı bulacağına, genç bir kadın için bir iş teklifi alacağına, evli kadın için, tehlikeli bir durumla karşılaşacağına işaret sayılır.

logo