Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında köprü

Kahve falında köprü gür akan bir nehrin üzerine kurulmuşsa ve nehir altlarında şarıl şarıl akmakta ise böyle bir köprüyü selametle geçtiğini gören kimse, eğer ticaret yapıyorsa bol kazanca kavuşacağına, memur ise büyük bir mevkiye getirilerek maaşının artacağına. Köprü eğer bir deniz üzerine kurulmuş asma bir köprü ise. falyı gören kişi bu köprüden selametle geçtiği taktirde bir yerden büyük bir miras alacağına veya büyük bir ikramiye kazanacağınıza, fal sahibi bir kadın ve bekar ise. evlenip çocuk sahibi olacağına, ev kadını ise çocukları olacağına, dul bir kadın ise. sevdiği bir kimseyle evleneceğine işarettir.

Tarot falında köprü, fal bakarken köprü görmek, hayatta atacağınız adımlara dikkat etmeniz gerektiğine, kör bir insana yardım ettiğinizi görmek ve ona yol gösterdiğinizi görmek, iyi kalpli biri olduğunuza, kör olduğunuzu ve size yardım eden birini görmek, iş ve aile hayatında kendisinin iyiliğini isteyerek ona nasihatlarda bulunan kimselerin olduğuna ve bunların sözlerine daima riayet ederek teşekkürlerle karşılık vermesi gerektiğine işaret eder.

Kahve falında yelek, fal bakarken yelek görmek, bulunduğu makamdan düşmek, elindeki bütün malının alındığına ve büyük bir felaketle karşı karşıya bulunacağına işarettir. fal bakarken bir körüğünün olduğunu görmek, yaptığı hata yüzünden büyük bir keder ve sıkıntıya uğrayacağına, bunu gören bir bayan ise eşini aldatacağına. geç kız ise yakında kendisinden çok yaşlı birisi ile yatacağına yorulur.

Kahve falında yaratık fal bakarken köse olan bir kimse görmek, ağır bir hastalık veya ölüm gibi kötü bir haber alacağına yorumlanır.

Kahve falında gözlük, fal bakarken gözlük görmek, sevgilinizin sizden soğuduğuna, her ne yaparsanız da artık size dönmeyeceğine ve bu aşktan kesinlikle ümidinizi kesmeniz gerektiğine işarettir.

Kahve falında köstebek, fal bakarken köstebek görmek iş hayatınızda dost sandığınız bazı kişilerin gizliden gizliye sizin kuyunuzu kazdıklarına. sadece yüzünüza karşı size yakın görünmek istediklerine. aslında sizin malınızda ve mevkiinizde gözleri bulunduğuna işaret eder.

logo