Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında koç

Kahve falında koç, fal bakarken görülen koç şerefli, itibarlı bir adamın sembolüdür. Koçun boynuzunu satın aldığını görmek, bir kimse tarafından işinin engelleneceğine, koçun yünlerini satın almış ise. o şerefli adam tarafından para ve mala sahip olur. Koyun kuyruğu satın alan kimse, o kudretli adamın malına ortak olur ve kızını da alır.

Koçun iç organlarından birisini satın aldığını görmek, şerefli ve itibarlı bir kimse olacağına işarettir. Koç eti yemek, şerefli ve itibarlı bir kişiyi öldüreceğinize, koçun öldürüldüğünü görmek, zafer kazanacağınıza, kasaptan bir koç satın aldığını görmek, şerefli bir adamın yardımını göreceğine, koç derisi yüzdüğünü görmek, düşmanından mal edineceğine yorumlanır.

Tarot falında koç, fal bakarken bir asker koğuşunda bulunduğunu görmek, çok yakında elinize iyi bir fırsat geçeceğine, ancak bu fırsatı iyi değerlendirmeniz gerektiğine işaret kabul edilir.

Kahve falında yayla, fal bakarken güzel bir şeyi koklamak hafif bir hastalık geçireceğinize, koku kötü ve ağır ise. koklayan kimse için savunması gereken adi ve çirkin bir söz veya tasaya erişeceğini haber verir.

Kahve falında kol saati, fal bakarken kol saati görmek, işinizi aksatmayarak vaktinde yaparsanız bu hem kazancınızın artmasına, hemde sağlığınıza yardımcı olacağına delalet eder.

logo