Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında kiraz

Kahve falında kiraz, fal bakarken kiraz veya kiraz ağacı görmek, sizin ve yakınlarınızın mutlu günler yaşayacağınıza, sağlık durumlarınızın tamamen düzeleceğine, işlerinizin başarıya ulaşacağına yorumlanır.

Kahve falında kirpi, fal bakarken kirpi görmek, hayatınızda yeni bir dönemin başlayacağına, isabetli ve önemli kararlar alacağınıza, bu kararlarınızı başarı ile uygulayacağınıza, düşmanlarınızın şerrinden korunacağınıza işaret sayılır.

Kahve falında kitap, falnızda kitap görmeniz, kuvvete ve yükselişe işarettir. Kitap açık yazılmış ise, müjdeli bir haber alacağınıza, orta yaştaki erkekler için kitap görmek, kıymetli bir icada, genç kadınlar için bu fal, seçtiği meslekte başarıya ve yükselişe, yaşlı kadınlar için huzurlu, sakin ve mutlu geçecek bir hayata işarettir.

Tarot falında kilit bazen soruların anlamsız olduğunu sorgulamadan ve yormadan sürdürülen ilişkilerin daha özel olduğunu gösterir.

Kahve falında öküz, fal bakarken öküz, inek, manda gibi kocabaş bir hayvan görmek, herkes için başarı, kazanç ve para anlamına gelir. Bu fal evlenmemiş bir kadın için, zengin birisi ile evlenmeye, evli ise bir daire veya ev sahibi olacağına, gördüğü hayvanlardan birisi arkasından geliyorsa, hiç beklemediği bir mirasa konacağına işarettir.

logo