Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında kilise

Kahve falında kilise, fal bakarken bir kilise gören kimse, bilgi edinmek için çalışır. Ancak bu fal aynı zamanda korku, gözyaşı ve tasaya da yorulmaktadır. Kilise falsı, boş yerlere, kavgaya, oyun eğlenceye, içkiye, kadına ve adaletsiz bir hakime de yorumlanır. Bir kimse falına kiliseye girdiğini görse, o kimse bekar ise evleneceğine, evli ise çocuğu olacağına, doğru yoldan sapmaya, kilisede resimlere bakarak onlara tapmış ise bir yolda olmadığına, pişman olması gerektiğine işarettir. 3azen kilise bir mezbeleye ve şeytanın evine de benzetilir.

Kahve falında kilit, fal bakarken herhangi bir korku yüzünden kapıyı kilitlemek, hakiki hayatında herkesten şüphe ettiğine, bu kötü adetinden vazgeçmesi gerektiğine, yoksa en iyi arkadaşlarını gücendirerek etrafından uzaklaştırmaya sebep olacağına, bir kapıyı üzerine kilitleyip onun dışarı çıkmaması için çalışıldığını görmek, bir süre için hafif bir hastalık geçireceğine işaretsayılır.

Tarot falında kilise, fal bakarken kilise görmek, işlerinizin karışarak içinden çıkılmaz bir duruma geleceğine, elinizden gereksiz yere bir miktar para çıkacağına işarettir.

Kahve falında kamyon, fal bakarken kamyon görülmesi, genellikle hayra yorumlanmaz. 2Bu fal üzüntülü bir haberin işareti olarak kabul edilir.

Kahve falında tabut, yaşadığınız sorunları görmemiş ve duymamış gibi davranarak ancak kendinizi kandırabileceğiniz anlamına gelir.

Kahve falında yaşlı kadın, fal bakarken herhangi bir yerin kirasını ödediğini görmek, çok sevdiği bir arkadaştan çok yakında ayrılacağınıza, eğer başka biri size kira ödüyor ise. uzun zamandan beri görmediğiniz bir kimseyi veya bir yeri yeniden göreceğinizi bildirir.

logo