Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında kibrit

Kahve falında kibrit fal bakarken bir başkasının herhangi bir yanan kibrit görmesi, çok ciddi sonuçlar doğurarak yapılacak bir büyük tartışmayı haber verir.

Kahve falında kibrit, fal bakarken yanan bir kibrit görmek, genç bir erkek için, kendisine iyi bir para kazandıracak mutluluğa ulaştıracak yeni bir iş sahibi olacağına, orta yaşta bulunan bir erkek için.başkalarının sebep olacağı bir kavgaya, bekar bir kız için birdenbire karar verilen bir evlenmeye, evli bir kadın için, ev içinde ailece bazı hoşnutsuzluklar yüzünden hafif bir tartışmanın çıkacağına işarettir.

Kahve falında kil, “fal bakarken kil görmek, bir işte başarısızlığa uğrayacağınıza, bu yüzden çok üzüntülü günler geçireceğinize yorumlanır.

Tarot falında kilo, fal bakarken tahıl ölçmeye yarayan bir ölçü aleti olan kileyi görmek, bolluk ve berekete işaret eder.

Kahve falında kilim, fal bakarken kilim görmek giyinmeyi, örtünmeyi simgeler.

Tarot falında kilim kalın bir giysi anlamını taşır. Bu bakımdan kilim falsı kış mevsiminde görülürse manası daha güzeldir. Bir kimse falına arkasına bir kilim alır, bir kilime bürünürse, bu hal onun hakiki hayatında adet ettiği bir hal değilse, fakirliğe, halini ve ihtiyaçlarını başka birine anlatarak ona el açmasına yorumlanır. Yaz mevsiminde süslü bir kilimi sağ omuzuna attığını gören kimse, kibirli bir kişi olup herkes tarafından pek de sevilmediğine delalet eder.

logo