Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında kaz

Kahve falında canlı bir kaz görmek, herhangi bir şey için gururlandığınıza. bu gururun yersiz olduğu için sizi çok küçük düşürdüğüne, sizi başkalarının yanında aptal durumuna soktuğu için özellikle yakınlarınızın bundan dolayı üzüldüklerine, bir kaz satın aldığınızı görmek, evinize aptal bir hizmetçi alacağınıza veya aile bireylerinden birisinin size karşı anlayışsız ve itaatsiz davrandığına, pişmiş kaz görmek, bu fal genç bir erkek için eskiden yaptığı ve hiç de karşılık görmediği bir işten dolayı yeniden faydalanılacağına, orta yaşlı biri için, ümit ettiği bir şeyin olmayacağına, kadın için, can sıkıcı işler karşısında kalacağını anlatır.

Tarot falında kaz görmek, evinize hiristiyan bir hizmetçi alacağınıza veya yakınınıza böyle bir kimsenin taşınacağına işarettir, bakır kaz görmek, musevi bir kimse ile komşuluk yapacağınıza, onun iş hayatından faydalanarak sizin de ticarette kazanacağınıza ve zengin olacağınıza işarettir. fal bakarken size ait bir kazanınız olduğunu görmek, uzun zamandır bitirmeye çalıştığınız güç bir işinizin kolaylıkla biteceğine işaret sayılır.

Aşk falında fazla bir kaz, elinizden büyük bir miktarda para çıkacağına işarettir.

Kahve falında bir su kaynağı görmek, uzun ve sağlıklı bir hayat geçireceğinize delil sayılır.

Kahve falında kaynana görmek, asılsız bir haber alacağınıza. elinize bol miktarda mal ve para geçeceğine delalet eder.

Kahve falında kaynata görmek, çok yakında eğlenceli bir geziye çıkacağınıza, görmediğiniz yerler göreceğinize delalet eder.

logo