Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında karınca falda karınca görmek

Kahve falında karınca, falda karınca görmek, hayırlıdır. Karınca millet olarak simgelenir. Karınca aynı zamanda süvari askerle, aile bireyleri ile de kıyaslanır. Falda küme halinde karınca görmek, o memleketin askerlerinin vatan için sağlam bir kaleteşkil edetmk vatanlarını savunduklarını göstarir.

Falda karmaların bir köye girdiklerini görmak. o yıl bal ürüne kavuşacağını, yatağı vaya yaratını üzerinde bir karıncanın gezindiğini görmak, çocuklarının fazla olduğuna, karıncayı avindan çıkarkan görmesi, alla bireylerinden bir kaçının evden uzaklaşacaklarına, karıncayı uçar görmesi.

Eğer evde hazfa varsa ölümüne veya hastalığın ağırlaşmasına, aynı zamanda karınca bolluk ve ucuzluk anlamına da gelir. Çünkü karınca nerede bir erzak varsa arada bulunur. Hasta bir insanın vücudu üzerinde bir karıncanın yürüdüğünü görmesi, onun ölmesi, karıncayı yuvasından çıkarken görmek, sıkıntı ve tasaya yorumlanır.

Karıncanın bir mahalleden çıktığını görmek, o mahalle halkının toptan bir başka yare taşınmasına, karıncanın kanatlarını görmek, büyük bir askeri birliğin a mahale geleceğine, karıncayı ağzında yiyecekle evinden çıkarken görmek, fakirleşeceğine, karıncanın bu özelliklerini gördükten sonra göreceğiniz falları bu esas üzerine kurarak kendiniz yorumluyabilirsiniz.

logo