Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında kardeş falda kardeşinizi görmeniz

Kahve falında kardeş falda kardeşinizi görmeniz, yakınlarınızdan ve dostlarınızdan işleriniz hakkında olumlu haberler alacağınıza, erkekler için bu fal durumunun çok iyi bir düzene gireceğine, kadınlar için ise. sıkıntı halinde beklemediği bir kimseden yardım görerek bütün hayatının ve şansının değişeceğine işarettir.

Kahve falında kardinal falda Roma’da (Vatikanda oturan) Hiristiyanların en büyük dini lideri olan kardinali görmek, bütün hayatınızı değiştirecek hayırlı bir haber alacağınızın işaretidir.

Kahve falında karatavuk falda karatavuk görmek, çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla uzak memleketlere bir geziye çıkacağınıza işarettir.

Kahve falında karavan falda asker karavanasının başına geçerek karavana yemeği yediğinizi görmek, bolluk ve bereket işareti olarak kabul edilir. Karavandan yemek yemek ise. dünya nimetlerinden bol bol faydalanacağınıza delalet eder.

Kahve falında karayel falda karayel rüzgarının şiddetiyle rahatsız olduğunuzu görmek, bir tanıdığınız aracılığı ile işlerinizde atılımlar yapacağınıza ve bu suretle karlı işlere girerek kazancınızı artıracağınıza yorumlanır.

logo