Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında karanfil falda karanfil görmek

Kahve falında karanfil falda karanfil görmek birkaç şekilde yorumlanır. Kırmızı karanfil şiddetli bir aşka tutulacağınıza, beyaz karanfil, temizlik ve saflığa. Alacalı karanfil mutlu ve neşeli günler geçireceğinize. Sarı karanfil, üzüntü ve hastalığa, yakaya takılan karanfil, hafif tabiatlığa ve uçarılığa, karanfili yere atarak çiğnediğini görmek, üzüntü ve endişeye, bir karanfil tarlası görmek, berekete ve bolluğa işaret sayılır.

KARANLIK Falda karanlıkta bulunduğunuzu ve etrafı hiç göremediğinizi görmek, kaygı, tasa ve üzüntülerinizin çoğalacağına. bu karanlıktan birden bire aydınlığa çıktığınızı görmek ise. bütün bu yukarıda ki hallerden kurtulup feraha çıkacağınıza ve devlet büyüklerinden birine yakın olup, ondan fay-dolanacağınıza delalet eder.

Kahve falında karagöz, karagöz ile ilgili kitap, karikatür veya karagöz oyunu görmek, hayırlı bir haber alacağınıza yorumlanır.

Kahve falında karakol, karakol görmek, hiç beklemediğiniz bir kimsenin iftirasına uğrayarak, başınıza ummadığınız dertler açılacağına, bu dert ve üzüntüden kurtulmak için oldukça zahmet çekeceğinize delalet eder.

Kahve falında tabut görmek, eğer kadınsanız kendinizden yaşça büyük bir erkek tarafından sevindirileceğinize. bu falnın sahibi erkek ise parasal durumunun birdenbire hiç beklemediği şekilde düzeleceğine, falda karamela yediğinizi görmek, evinizde veya iş yerinizde şimdiye kadar çözemediğiniz karmaşık bir durumu çözerek ferahlayacağınıza, kendinizin karamela imal ettiğinizi görmek, yakında başınızdan bir aşk macerası geçeceğine delalet eder.

Kahve falında yaşlı kadın görmek, yiğitlik, mertlik işareti olmakla birlikte, düğün ve dernek alameti olarak da yorumlanır.

Kahve falında silah görmek, gerçek hayatınızda incir çekirdeğini doldurmayan küçük şeyler için boş yere üzüntü duyduğunuza işaret sayılır.

logo