Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında kalp

Kahve falında kalp Nabzın attığını hissetmek sağlığınızın yerinde olduğuna veya sağlığından endişe ettiğiniz bir kimsenin sağlığının iyi olacağına işarettir.

Kahve falında Nacak kullanarak bir ağacı kestiğinizi veya odun kırdığınızı görmek, sağlık yönünden iyi bir durumda bulunduğunuza, bol para kazanacağınıza işaret sayılır.

Kahve falında tarla “Tarot falı ve kahve falında nadasa bırakmış bir tarla görmek, isteklerinizin gerçekleşmesi için daha bir miktar zamana ihtiyacınız bulunduğuna işaret eder.

Kahve falında “Tarot falı ve kahve falında aile bireylerinden bir kimseye nafaka bağlandığını görmek, uzaktan bir akrabanızın ölümü ile elinize oldukça önemli miktarda miras geçeceğine işaret eder. Tarot falı ve kahve falında naftalin görmek, bir yakınınızın dığınız bir zamanda bir yardımını görerek, son zamanlarda iyice bozulan maddi durumunuzun düzeleceğine işaret eder.

Kahve falında makam Tarot falı ve kahve falında sevdiğiniz bir makamdan tatlı bir nağme duymak. sevdiğiniz ve hasta olduğunu bildiğiniz bir arkadaşınızın iyileşerek size ziyarete geleceğine işaret eder.

Kahve falında şarkı Tarot falı ve kahve falında bir şarkının bir bölümünün tekrarlandığını işitmek, son zamanlarda meydana gelen olaylarda sinirlerinizin bir hayli bozulduğuna ve mutlaka bir sinir uzmanına başvurarak kendinizi tedevi ettirmeniz gerektiğine işarettir.

logo