Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında İp görmek

Kahve falında İp falında iplik eğirtilen iğ görmek, müjdeli bir haber alacağına. bir kadının kendisini iğle iplik eğirdiğini görmesi, gurbette kızı veya kız kardeşi varsa onlara kavuşacağına, ipliğin kopmuş olduğunu görmesi, yolculuk düşünüyorsa bundan vazgeçtiğine, bir ipliği eğiriyor olarak görmesi, tanımadığı bir kimsenin yardımını göreceğine yorumlanır.

Kahve falında iğde veya iğde ağacı görmek, iş hayatınızda bir başarısızlığa uğrayacağınıza, iş ve his hayatınızda beklemediğiniz bazı değişikliklerin meydana geleceğine işarettir.

Kahve falında bıçak görmek, fal sahibi genç bir erkek ise aşk üzüntüleri, aşık değilse işinden dolayı sıkıntı çekeceğine, bu fal genç kızlar için acılı günler geçireceğine ve sıkıntı verecek bir mektup alacağına.evliler için, aileden birinin sadakatsizliğinden dolayı üzüntü çekileceğine işaret sayılır.

Kahve falında şapka görmek, fal sahibinin çok ihtiraslı bir kimse olduğuna davranışları ile çevresine çok zarar verdiğine ve herkesin sevgisini yitirdiğine işaret sayılır.

Kahve falında at görmek, başınıza mutlaka bir felaket geleceğinin işareti sayılır.

Kahve falında at görmek, en kısa yoldan bir ruh doktoruna giderek muayene olması gerektiğine yorumlanır.