Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında bir yeri kazan bir kimseyi görmek

Kahve falında bir yeri kazan bir kimseyi görmek, iş hayatınızda oldukça ileriye doğru merhaleler kazanacağınıza, genç bir erkek için bu fal eğer kendisi toprak kazıyorsa, başka yerde büyük kazançların kendisini beklediğine, yaşlılar için ummadıkları bir değişiklikle karşılaşacaklarına, kadınlar için, bundan sonra şansa dayanarak her işte başarı kazanacaklarına yorumlanır.

Kahve falında Döner kebap görmek, fal sahibinin idare ve geçimi hakkında müjdeye, pişmiş kebap görmek, müjdeli bir habere, pişmemiş kebap ise tasa ve kedere yorumlanır. falına kuzu kebabı yediğini görmek, aile bireylerinden birisinin kazancı ile geçinmekte olduğuna, sığır eti kebabı görmek, korkak bir kimse için emniyete, gebe bir kadın için erkek bir çocuk dünyaya getireceğine, kızarmış deve kebabı görmek, erkek çocuğa, kuvvet ve kudret sahibi olmaya, kuş eti kebabı yemek, bir kadından hile ile edinilecek mala, kuzu eti kebabı yediğini görmek, yükselişe ve mal sahibi olmaya yorumlanır.

Tarot falında keçe, fal bakarken keçe görmek, mallarının idaresini üzerine alan bir kahya veya evi idare eden hizmetçi kadının varlığına işarettir.

Kahve falında keçiboynuzu, fal bakarken keçiboynuzu görmek, hiç yoktan bir işe sinirlenerek, maddi büyük bir zarara uğramak üzere olduğuna. bundan vazgeçmesi hayırlı olur.

Kahve falında bir yere çakılı kazık görmek, hiç ummadığınız bir yakınınızın sizin hakkında her tarafta olur olmaz sözler söyleyerek dedikodu yaptığına ve huzurunuzu kaçırdığına işaret sayılır.

Tarot falında kazma görmek, umulmadık bir zamanda elinize bol miktarda para geçeceğine ve iyi bir haber alacağınıza işarettir.

logo