Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Jüpiter’in 8.evden geçişi

8Ev

Jüpiter’in 8.evden geçişi

Burası başkalan ile ortak bir şekilde sahip olduğunuz ya da başkalarından elde ettiğiniz para ile ilgilidir. Miras, sigorta poliçeleri, evlilik ya da boşanma ile elde edilen para konulan buradadır. Sizin kendi çabanızla kazanmamış olduğunuz bir para ile ilişkilidir. Jüpiter’in bu evden geçmesi tüm bu alanlardan gelecek paralar ile ilgilidir. Miras yoluyla para kazanacaksınız. Ölüm ve öteki taraf ile ilgili daha fazla tecrübe yaşayacaksınız. Finansal durumunuz ve banka hesaplarınızın değeri yükselecek. Sizi sezginizi daha çok kullanmaya itecek psişik deneyimler fazlalaşacak. 8.ev aynı zamanda büyük oranda para ile elde edilen güce ilişkindir ve bu alanda belli bir güven verir. Yatırımcıların bu dönemde ortaya çıkma olasılıkları yüksektir.

Satürn’ün 8.evden geçişi

Satürn 8.evdeyken başkalarından elde etmeniz gereken paranın size gelişini engelleyebilir. Boşanma anlaşması ya da sizi hayal kırıklığına uğratacak şekilde sonuçlanabilir ya da size miras kalan para beklediğinizden az olabilir. Bütün bunlar hayatta para konusunda öğrenmeniz gereken önemli derslerle ilgilidir. İş için ihtiyaç duyduğunuz paranın gelişini engelleyebilir. Bir süre bekledikten sonra fikrinizi değiştirebilirsiniz. Eğer burada size verilmeye çalışılan derin ve önemli dersleri öğrenebilirseniz, Satürn bu evden çıktıktan sonra çok başarılı olacaksınız. Satürn buradayken para ile ilgili hissinizi değiştirebilir.

9,EV

Jüpiter’in 9.evden geçişi

Jüpiter 9.evde refah ve şansı öne çıkarır. İlham ve bilgiyi yaymak için daha çok yolculuk ediyor olacaksınız. Coşkunuz ve iyimserliğiniz bulaşıcı, dünyaya verecek pek çok şeyiniz olduğunu da biliyorsunuz. Bu dönem bir hayırsever olarak başkalarına yardımcı olabileceğiniz bir dönemdir. Bu dönemde pazarlama faaliyetleri yayınlar ya da yapılan konuşmalar şeklinde olabilir. Yaşamınıza amaç ve anlam veren spiritüel bilgiler yeni olanaklara ve sizi başarıya götüren içsel bir inanca yol açar. Çocuk sahibi olma yaşmda çocuklarınız varsa bir torun haberi alabilirsiniz.

Satürn’ün 9.evden geçişi

Satürn burada sizi biraz kuşkucu ve alaycı bir hale getirebilir, bu yüzden yaklaşımınız konusunda dikkatli olun. Aynı zamanda sizi daha gerçekçi de yapabilir. Ne istediğinizi bilirsiniz çünkü yaşadığınız zor deneyimler size neyi istemediğinizi öğretmiştir. Satürn size gerçekleri ve yaşam yönünüzü net bir şekilde görmenizi sağlayan doğrulan öğretir. Günlük olan biten şeyler içinde kendini gösteren, size yaşam amacınızı verecek yanıtlan aradığınız çünkü gerçeği anladığınız bir dönemdir. Hayatınızda gereksiz ya da anlamsız olan şeylerden vazgeçiyor olacaksınız. Gerçekler sizi özgür bırakacak.