Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İstanbul’da görülen ufo

Olayı kendi gözleriyle görenlerden Beyazıt yangın kulesi bekçisi şunları anlatmıştır

“Saat 2O’ye geliyordu. Her yana dikkatle bakıyordum; birden bütün şehir bir anda aydınlanıverdi. Bayağı heyecanlandım. İstanbul gündüz gibi oldu sanki.”

Yeşilköy Kılavuzluk Dairesi nöbetçi memuru Hilmi de demiştir ki:
“Kuyruklu yıldız gibi bir şey gökten uzaya uzaya indi İskemlede oturmuş denizi gözlüyordum, bayağı heyecanlandım. Her yan floresan ampulleriyle aydınlatılmış gibi bembeyaz yandı, çok parlak ve uzun cisim, yine tıpkı sönen bir ampul gibi kararıp kayboldu. Şimdiye kadar böyle bir şey görmemiştim. “

Biga 20 (Hususi) Akşam üzeri Doğudan gelen 50 metre uzunluğunda ve 5 metre çapında kuvvetli bir ışık havada patlamıştır. Patlamadan sonra bir uğultu ve hafif yer sarsıntısı duyulmuştur. Işık Batı yönünde kaybolmuştur. Patlama bütün Çanakkale yöresinde duyulmuştur.

Mürcfte, 20 (Hususi) Saat 20 sıralarında. Anadolu kıyısından doğru alçaktan bir ışık kümesi, Mürcfte üzerinden batıya doğra geçmiştir. Aynı zamanda patlama gürültüsüyle evlerinde bulunan halk, sokaklara dökülmüştür.
Balıkesir, 20 (Hususi) Bu akşam saat 19.50’de, gökyüzünde parlayan bîr ışık, şehrimizde olduğu gibi, 45 kilometre ötedeki Susurluk, 30 kilometre uzaklıktaki KepsUt ve Balıkesir’in kazalarında, köylerinde de görülmüştür.
Şehrin en yaşlı arabacısı Hakkı Zengin şunları söylemiştir:

“Ben genelevlerin önündeydim. Bu ışık görününce kadınlardan bazıları başımıza taş yağıyor, bazdan da nur yağıyor diye bağrıştılar. İşıklar Kadıcamiine doğra düşünce çoğu nur yağdığını sandılar.”
(Gazetelerden, 21 Nisan 1959)