Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İMPARATORİÇEIII (Durum) KAHİN V (Mücadele)

İMPARATORİÇEIII (Durum) KAHİN V (Mücadele)Durumumuz, yaratma yeteneği ve yaratılanlarla ile doludur. Bu durumu anlamak için, iş hayatımızda yeni bir dönem açalacaktır. Bu yeni dönemde, sevgi dolu ve besleyici tabiatımızı gösterebileceğiz. Aynı zamanda serbest yeteneğimiz, onu en iyi şeküde nasıl kullanacağımız hakkında, bizi şaşırtacaktır. Bu yeteneğimiz, yaşamak istediğimiz dünya ve en azından durumumuzla ilgili yaratma arzumuzu kapsar. Durumumuz, önemli bilgileri paylaşmak gerektiğini, ya da sorunu sadece güvenle ve ısrarla bizim çözebileceğimizi, anlatır.

Bunu yapmak için, iç tabiatımızı (Kehanet yönümüzü) kullanmamız gerekir. Durumumuzla ilgili ikili ihtimaller, dünyevi ve ruhani fikirleri veya daha önce farkedemediğimiz, genel idealleri incelememizi gerektirir. Belki de, durumumuzla ilgili ahlaki konuları, sadece biz görüyoruz. Kahin, yeteneğimize disiplin getirmemizi söyler. O’nun gölge yönü, dar ve kabullenmiş görüş açısı, güvenli görünürken, yaratıcı aktivitemizin değerini azaltabilir.

Durumumuz, kendi gücümüz ve hikmetimizden vazgeçmeden otoriter bir figürden, yumuşak bir şekilde etkilendiğimizi bize gösteriyor. Belki de katı düşünce tarzımızı, yumuşatmalıyız ve içimizdeki anaç duyguları, problemimizi çözmek için kullanmalıyız. Eğer içimizdeki anaç duygular, iyi gelişmemiş ise, daha güçlü olması ve bu katı yönümüzü düzeltmek için, durumumuzla ilgili’ iç dünyamız üzerine çalışmalıyız.