Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İlluminati’nin üst kademesi

Belki de Bilge Adam tanımlaması, İncil’de anlatılan; “gök yüzündeki yıldızların işaretlerini takip ederek, bebek İsa’yı aramak üzere, elleri hediyelerle dolu olarak doğudan gelen üç bilge adam”a atıf yapmak üzere kullanılmaktadır. İlluminati’nin üst kademesi de kendilerini, Doğu’dan gelen (pagan dinlerine atıf yapmak üzere), kendi İsalarını arayan bir yeniçağ Mesihi ve kralı (Deccal) Büyücüler olarak görürler. Kendi İsalarma hediyeleri ise üzerindeki zenginlikleri ve itaat eden insanları ile tüm yeryüzü olacaktır.

Aydınlığını gökyüzünün Israr ederlerse yönetmeye Bu küçük okulumuzu, Kibirle ve baskıyla,
Hazır olsunlar dinlemeye parolamızı;
Kahrolsun, kahrolsun, kahrolsun Kafatası ve Kemik Tarikatı.”

Tek GizemKaranlık Krallık kitabımda detaylıca anlattığım bu grotesk (acayip) Kafatası ve Kemik Tarikatı uluslararası Farmasonluk’un karanlık localarından biridir. Üyelerinin kendilerine taktığı isimle Kemik Adamlar, Tarot falı ve üyeliğe kabul ayini sonrası, artık kendilerinin üstün bir ırka ve sınıfa dâhil olduklarını savunurlar. Kendileri dışında kalanları ise “Vandallar ve Kâfirler” olarak nitelendirirler. Kitabımda, bu tarikatın etkinliğinin Yale Üniversitesi’nin kutsal duvarlarının çok ötesine yayılmış olduğunu etraflıca anlattım. Gücünün çoğu ise bir klan gibi hareket eden mezunlarının gücünden kaynaklanmaktadır. Bu korkunç gizli Tarot falı gibi tarikatın şu andaki üyeleri arasında; eski Başkan George Bush, gazeteci William F. Buckley, Senatör John Kerrey gibi çok sayıda etkili isim sayılabilir. Fakat şunu da unutmamak gerekir ki Kafatası ve Kemik Tarikatı, İlluminati’nin yeni yetenekleri keşfetmek için kullandığı sayısız dernek, kulüp, gizli Kafatası ve Kemik Tarikatı uluslararası Farmasonluğun karanlık localarından biridir. Bu resim de onun logosudur.

İddialarınızı açıklayın tüm insanlara, Öğrensin insanlar, neden siz seçilmişler, kibirlisiniz bu kadar, Neden seçtiniz kendinizi, efendiler olarak Biz “kuru kalabalıklara” Reddetmiyoruz biz, onların tarikatlarını, Kimse inkâr etmiyor, onların haklarını, Fakat karşıyız biz sadece, onların planlarına, Göğsüne amblemi takan herkesin, Yetkin görmesini kendisini, her makama, İsteriz ki bu anlaşılsın herkes tarafından, Düşünülmesin ki biz hareket ettik, küçük yanlışlardan, Kişisel inatlaşmalardan, Sadece prensipler ve ilkelerdir, Bizim onlarla yarıştığımız İşte bu prensiplerdir, onların görmezden geldiği, Bizim ise savunduğumuz. Ey sevgili Tarot falı öğrenci kardeşlerim, Ey bu kadim duvarlara (okula) Bizimle birlikte saygı duyanlar, Kimse doğrunun ve haklının yanında yer almayacak mı? Yoksa bizler, bu koridorları arşınlayanlar, Yaltaklanıp kuyruk mu sallayacağız Göğsünde bir ölünün kafasını (kuru kafa) taşıyanlara. Hayır, gelin kalkalım birlikte ayağa, Yok edelim hastalıklı büyüsünü kötülüğün Bu kahverengi ve iç karartıcı duvarların güç verdiği. Eğer dinlemezlerse sözümüzü, Kimse saygı duymazsa, ışığına adaletin Israr ederlerse karartmaya, risindeki insanlardır… Zenginler zamanla daha zengin hale gelirken, fakirler de gittikçe fakirleşmektedir. Az sayıdaki bir yönetici sınıf ise sıradan insanları debdebe ve göz boyama yoluyla etkileyip yönetmektedir.

Thompson’un atıf yaptığı az sayıdaki yönetici sınıf yani Illuminati, dünya çapındaki etkinliğini ve otoritesini, etrafında kilere sağladığı imkânlar sayesinde muhafaza etmektedir. Kendi emrindeki insanlara en yüksek politik makamları, devasa çok uluslu şirketlerdeki yönetim kurulu başkanlıklarını, CEO’luk makamlarını vb. diğer makamları ikram etmektedir.

Bu aşamada, Yale Üniversitesi öğrencilerinin hazırladığı Iconoclast (put kırıcı) isimli gazetede uzun bir süre önce, Ekim 1873’te yayımlanan bir şikâyet mektubunu hatırladım.5 Görünüşe göre, Yale Üniversitesinde okuyan ve imtiyazlı sınıflara mensup olmayan bir kısım öğrenci, gizli bir topluluk olan Order of Skull&Bones (Kafatası ve Kemik Tarikatı)’nı araştırmışlardır. Bu tarikat bir avuç öğrenci arkadaş tarafından kurulmuş fakat bir grup varlıklı ve güçlü mezunlar tarafından desteklenmektedir. Ancak bu bir avuç insanın kurduğu tarikat, tüm okulu idare etmekte ve yönetim politikasını belirlemektedir. Bu tarikattan ayrılan öğrenciler; büyük risk aldıklarını, çünkü bu gizli tarikata karşı çıkmaya cüret eden, aşırı güçlerini deşifre eden, maskelerini düşüren herkese karşı muhtemelen misillemede bulunacaklarını bu gazetede yazmışlar, yine de bu riski aldıklarını ve üzerlerine düşen vazifeyi yerine getireceklerini belirtmişlerdir:

“Hangi hakla, bu on beş kişi, efendilik taslıyor bize, Hangi hakla, diyorlar ki kolej dünyası muhtaçtır bize, Eğer iddiaları doğru ve adil ise Eğer iddialarının sağlam bir temeli var ise İşte meydan okuyoruz onlara.