Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İlluminati’nin en üst kademeleri

indirBana inanın ki İlluminati’nin en üst kademelerinde yer alan seçkinler, bir Dünya Fükreri olacak doğru kişinin, kim olacağını biliyorlar. Zaten bu nedenle, kendi örgütleri olan Dış İlişkiler Konseyi kendisine, beyaz atlı süvariyi logo olarak seçmedi mi?

Çeyrek yüzyıl kadar önce, daha sonraları NATO Genel Sekreterliği de yapacak olan Avrupalı lider Henri Spaak, bir umutsuzluk ve hayal kırıklığı anında “Problemlerimize bölük pörçük ve pansuman çözümler bulmaktan bıktık artık. Bize bir lider verin ister şeytan olsun ister Tanrı , biz de onu takip edelim,” cümlesini ağzından kaçırmıştır.
Şimdi, yeni milenyumdaki kader aylarında, Bay Spaak’m arzusu neredeyse gerçekleşmek üzeredir. Süvari beyaz ata binmek üzeredir. Güçlendirilmiş ve zinde bir dünya ordusuna komutanlık edecektir. Her şeyi gören gözü ile dünyanın dört bir köşesini kontrol altında tutan Birleşmiş Milletler Teşkilatı’na başkanlık edecektir. Tek gözlü kâfir, Dünya Hükümeti’nin başında olacaktır.

Neredeyse iki asırdan fazla bir zamandır ortak standardımız olan ABD Anayasası, bir kenara bırakılıyor, insanlar protesto için mırıldanamıyorlar bile. İlluminati’nin yıllardır hayalini kurduğu ve bu uğurda büyük gayretler gösterdiği tek bir Dünya Hükümeti, ufukta gözükmüştür. Üçlü Komisyon’un, CFR’m, yapanların ve kötülük planlayanların karşısındaki kararlı duruşundan asla geri adım atmayacaktır” diye uyarmıştı.8 Başka bir deyişle, “Amerikan yurtseverleri, kendinize dikkat edin, siz şeytani milliyetçiler, gününüzü göreceksiniz”

Birleşmiş Milletlerin, uluslararası bir S.W.A.T timi acil müdahale gücü ile desteklenen küresel bir orduya sahip olmasını şiddetle savunan Schlesinger, “Yeni Bir Dünya Düzenini, parayla, kelimelerle ve hatta gerekirse kan dökerek başaracağız,” diye tehdit etmişti.

Yeni Düzen için Kan ve Kaos
Schlesinger’in kastettiği şey aslında; küresel bir düzenin ancak kan dökerek ve kaos çıkararak sağlanabileceğine dair İlluminati’nin Has Daire’sinin görüşüdür. Latince sloganları Ordo Ab Chao da zaten, kaostan doğan düzen anlamına gelir. Yeni Dünya Düzeni’nin kapak taşı, küresel piramidin tepesine gerektiğinde dalkavukluk, gerektiğinde güç kullanma sayesinde yerleştirilecektir. 1980 yılındaki bir Dünya İyi Niyet Örgütü yayınında da belirtildiği üzere, yeni Uluslararası Ekonomik Düzen, ancak eski düzenin ortadan kaldırılması sayesinde vücut bulacaktır. Ancak kaos yoluyla “yeni bir oluşum” ortaya çıkabilecektir.

Eski dünya düzeninin yok edilmesi ve modem zamanlardaki kaos sayesinde, yeni oluşum vücut bulacaktır. İnsan yaşamının baştan sona yeniden kurgulanmasına ve insan düşüncesinin taze ve gerçek bir başlangıç yapmasına yol açacak olan yeniden yapılanma işi, vuku buluyor.

Büyük Bir Lidere İhtiyaç Var
Doğal olarak, bir dünya hükümeti şeklinde yapılandırılmış ve güçlendirilmiş Birleşmiş Milletler, bir lidere, büyük bir lidere Noriega’yı tutuklamasına benzer şekilde, o ulusa saldırılır ve işgal edilir.
Yeni Dünya Düzeni’nin bu savaşsever, emperyalist karakteri, Incil’de önceden bize haber verilmiştir:
“insanlar canavara yetki veren ejderhaya taptılar. ‘Cana var gibisi var mı? Onunla kim savaşabilir?’ diyerek canavara da taptılar… Canavar her oymak, her halk, her dil, her ulus üzerinde yetkili kılındı.”