Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İlluminati’nin dünya çapındaki faaliyetleri

Lord Carrington, New York’taki Rockefeller kuruluşlarından biri olan Kissinger şirketinin ortak kurucularından biridir. Bu şirket vasıtası ile Henry Kissinger ve Bush Regan yönetiminin eski hizmetkârları, İlluminati’nin Has Daire1 sinin politik ve finansal ayak işlerini yaparlar. Hambros Bankasimn perde gerisindeki başkanı olmasının yanı sıra Lord Carrington, aynı zamanda devasa Barclays Bankasimn da yöneticisidir ve söylenildiğine göre, Avrupa’daki Mafya ve Masonlarla içli dışlıdır. Hambros Bankası, Michael Sindona’nın sahibi olduğu fal ve Banca Privata1nm hisselerinin %25’ine sahiptir. Sindona’nın sahibi olduğu banka ve şirketler, P 2 Mason Locası’nın yaptığı operasyonların finansal desteğini sağlamış ve Vatikan’ın gizli faaliyetlerini finanse etmiştir.

tarot falıLord Carrington, Has Daire1 nin diğer mensupları gibi Kudüs’ü, gelecekte kurulacak olan dünya imparatorluğunun başkenti yapma konusunda derin bir arzu beslemektedir. Carrington, İsrail’in çıkarlarına hizmet etmek üzere, Bronfman ailesi ile, Rothschild ailesi ile, Rockefeller ailesi ile ve hatta eski savunma bakanı Ariel Sharon ve eski başbakan Yitzhak Shamir gibi İsrail devlet adamlarıyla birlikte hareket etmektedir. Bu grubun temel hedeflerinden birisi ise Kudüs’teki Yahudi tapınağım yeniden inşa etmektir.

Harry Oppenheimer: Elmasların Kralı
Harry Oppenheimer, İlluminati’nin dünya çapındaki faaliyetleri ile yakından ilişkili insanlardan birisidir. Güney Afrikalı bu milyarder, 1985’te Nelson Mandela ve onun komünist eğilimli Afrika Ulusal Kongresi örgütünün ülkede iktidara gelmesini sağlayan kişidir. Oppenheimer, Güney Afrika Ortak Konseyi kurulmasına öncülük ederek ve kuklası durumunda kendilerine bir borç olarak görmelidirler. Eğer İsrail’in en yakın dostları olan Hıristiyanlar da bu aklı başında uyarıları seslendirmezse, onların dışında bu işi kim yapacak?