Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İlluminati’nin Büyük Projesi

Dipsiz KuyuKaosu Başarmak
Görünüşe göre, Crowley’in ruhani rehberi Horus, kaos çıkarmayı başarmıştır. Gerçekten de tüm kötü ruhlar, şeytani amaçlarını gerçekleştirmede kendilerine ortam sağlayan kaosu sever ve desteklerler. Şeytani dokrininin öğretisine göre, nihai olarak Yeni Dünya Düzeni, dünya çapında planlı bir toplumsal sarsıntı ve kaotik düzensizlik sonucu kurulacaktır. Tüm Masonik doktrinlerin temelinde, kaostan doğan düzen fikri çok önemli bir yer tutar.
Dikkate değer bir şekilde, 33. dereceye yükseltilen fal ve Masonluk Düzeni üyelerine, gururla taşıyacakları bir mücevher verilir. Bu mücevher iç içe geçmiş üç üçgenle dekore edilir ki bu üçgenler kutsal olmayan üçlüyü ve 666 sayısını temsil eder. Mücevher üzerinde de Latin yazısıyla “Ordo Ab Chao” yani “ Kaostan Doğan Düzen” yazar.1

Masonluğun kraliyet sırrı, Ustad Mason’un Gerçek Sözü, Denge kelimesidir. Bu kelime; kaos bastırıldığında ve evrensel düzen kurulduğunda, Masonik toplumun tanrı adam lideri tarafından, düzenin kurulacağını belirtmektedir (Dünya Komplosu öğrencileri bunu Hegel Diyalektiği’ndeki felsefeden hatırlayacaktır.)

Crowley, bilgili bir masondu ve Kraliyet Sırrı’nı iyi biliyordu; 20. yüzyılın son 10 yılında meydana gelecek kaosun doğrudan sonucu olarak, küresel dengeye veya senteze ulaşılacaktı. Sonra yeni bir medeniyet belirecek, ruhen üstün adamlar tarafından oluşan küçük bir kafile önderliğinde küresel toplum doğacaktı. Şeytanın güç verdiği tanrı adamlar kusursuz olacaktı.

Karşıtların Çatışması: Kutsal bir imparatorluğa Doğru
Dünyaya hizmet etmek için seçilmiş yüksek seviyeli mason üyelere, Kraliyet Sırrinın anlamı olan denge kelimesi hakkında.

İlluminati’nin Büyük Projesi
Kraliyet sırrı… Evrensel Denge’nin sırrı… Uzun vadede gerçekleşecek olan gerçek Masonik kardeşliğin Kutsal İmparatorluğudur.