Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İlluminati’nin Büyük Planı

Komplo Başarıya Ulaşıyor

Amerika’da ve Batı dünyasında pek çok insan, Illuminati’nin tasarımı ve Büyük Planı’nın göz önündeki delilleri konusunda, hayret verici bir şekilde o kadar umursamazdır ki büyük komplo şimdiye kadar gerçek niyetini ve planını gizleme konusunda son derece başarılı olmuştur. Her şeyden önce, ortaya çıkartılan ve halkın gözünün önünde cereyan eden bir komplo, gücünden pek çok şey kaybetmiş demektir. Gizlilik faktörü Tarot falı ve saf ve du rumdan şüphe etmeyen kurbanları yönlendirme ve manipüle etme kabiliyeti komplo tezgâhçıları için olağanüstü bir imkân sağlar. Bu adamlar olayların arka planındaki gizli ellerin sahibi kimselerdir. Dışarıda kalan akılsız kimseler ise saflıklarının ve olgunlaşmamışlıklarının bedelini öderler.

imagesSöz gelimi eğer Amerikan halkı içinde bulundukları uyku ve uyuşukluk hallerinden uyandırılsa ve her iki büyük siyasi partinin demokrat ve cumhuriyetçi aynı gizli eller tarafından idare edildiğini öğrense, o kadar öfkeleneceklerdir ki derhal bu aptalca oyun ve aldatmacaya bir son verilmesini talep edeceklerdir.
Eğer medya küçük bir entrikacı grup tarafından sahiplenilmemiş olsaydı ve yurttaşlara, bankacılık ve para sistemiyle ilgili ve Merkez Bankası’nın dolandırıcılıkları konusunda gerçekler söylenmiş olsaydı, bu küçük entrikacı grubu oluşturan seçkinler, sahip oldukları milyarlarca doları ceza olarak ödemek zorunda kalırlardı. Eğer bunlar olmuyorsa, kasıtlı olarak aptallaştırılmış seçmenlere bir teşekkür borçlular.

Eğer Amerikalılar savaşlar hakkındaki şoke edici gerçekleri meşhur savaşçı General Smedley Butler’in deyimiyle “savaşın bir meslek” olduğu gerçeğini öğrenmiş olsalar ve bu savaşların suni bir şekilde kaos yaratmak amacıyla çıkartıldığını anla Başka bir deyişle McMaster, Net