Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İlluminati Tek Gözü

13_05102009130617Bu Tehlikeli Komploya Son Verilmelidir Hemen Lawson’un bu acımasız insanlardan oluşan seçilmiş grubun tüyler ürpertici gücü hakkındaki kaygı verici araştırmaları,

Sihirli Çemberin İçi: Illuminati Çağında Ödül ve Ceza
Ama anlamadıkları konularda sövüp sayan bu kişiler, içgüdüleriyle yaşayan, yakalanıp boğazlanmak üzere doğan, mantıktan yoksun hayvanlar gibidir. Ve hayvanlar gibi onlar da yıkıma uğrayacaklar. Ettikleri haksızlığa karşılık cezalarını çekecekler…

“Siz kaostan doğacak düzeni kuracak olan büyük bir lidersiniz” Newt Gingrich’in U.S. News&World Reporttski Yıldız Falı

“Her birimiz nihayetinde, Yeni Dünya Düzeni nin kurulmasına yaptığımız katkı ile değerlendirileceğiz. ”

Senatör Robert F. Kennedy
“Standard Oil’i Standard Oil yapan görevdeki kişiler, her gün saat on bir ile on iki arası toplanırlar. Raporlar sunulur. Ülkeler ve imparatorluklar kurulur ve yıkılır.”

Yukarıdaki ifadeler yüzyılın başlangıcında yayımlanan ve çok popüler olan Everybody’s Magazine dergisinde yer almıştı. Bu dergide yer alan “Çılgın Finans” isimli makalesinde araştırmacı Thomas Lawson, dünya ekonomisini yakından izleyen ve manipüle eden küçük bir grup insanın inanılmaz ve dehşetengiz gücünden bahsetmektedir. Bu insanlar; başbakanları, devlet başkanlarını ve kralları gücün en tepelerine yükseltebildikleri gibi değersiz olduğuna karar verdikleri kimseleri ise emirlerine

Sadece tek göz yönlendirecek tüm adımlarını Yola yeni baştan koyulanlann Gelin, isyankârca ve kibirle her şeyi gören tek gözlü cana vara tapınan bu kötü adamları takdir etmeyelim. Illuminati ve onun Has Daire9sinin herhangi bir geleceği yoktur. Doğru, onlar zengin ve ünlüdürler. Fakat onların bu zenginliği lanetlidir çünkü Tanrı’ya itaat etmek yerine, bizim Tanrımıza söverler ve Tanrı’nın evlatları olan azizlere zulmederler:
“Sizi sömüren zenginler değil mi? Sizi mahkemelere sürükleyen onlar değil mi? Ait olduğunuz kişinin yüce adına küfreden onlar değil mi?” (Yakup 2:6 7)

Fakat Tanrinın azizleri, Illuminati seçkinleri tarafından acımasızca istismar ve eziyet edilen “küçük insanlar” gerçek ve tek olan Tanrı tarafından sonsuzlukla ödüllendirilecekler, zenginler ise asla vadedilmiş topraklara ulaşamayacaklardır.

“Bırakın düşkün olan kardeş kendi yüksekliğiyle, zengin olan ise kendi düşkünlüğüyle övünsün. Çünkü zengin adam bir kır çiçeği gibi solup gidecek. Güneş yakıcı sıcağıyla doğar ve otu kurutur. Otun çiçeği düşer, görünüşünün güzelliği yok olur. Zengin adam da aynı şekilde kendi uğraşları içinde solacaktır.” (Yakup 1:9 11)
Sözü olan Kitab ı Mukaddes’teki gerçekleri gözden düşürmeye yarayan işlevsel bir araçtır.