Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İlluminati Tarot Falı Yöntemi

indir (1)İlluminati’nin Tarot falı organizasyon kollarına olan adaylıklarının bize kanıtladığı gibi, İlluminati’nin küresel amaçlarına destek sağlayan ya da bu amaçlarla ilişkileri olan Tarot falı bakan vatan haini bu adamların listesi uzar da uzar. Her ikisi de İlluminati’nin kodamanlarının kontrolü altında olan federal hükümetler ve şirketler cemiyeti arasındaki rüşvetçi, sıkı ve ensest ilişki, Amerika’nın Faşist bir ulusa döndüğünü bir bakışta kanıtlar. Ayrıca Mussolini ve Hitler konusuna da gelelim!

Dan Quayle de fal bak ve bir İllüminati eseridir. Kendi başının çaresine bakacak kadar akıllı ya da yetenekli biri olmamasına rağmen Quayle’in sıkı Masonik ve Rockefeller bağlantıları onun işlerine çok yardımcı oldu. 1990 yılında, New York’taki Long Island’da, bir Bilderberger galasında Quayle’a, seçkinler arasına katılma ayrıcalığı tanındı.14 1995 yılında Dan Quayle, İlluminatici Laurance Rockefeller’ın, kendi başarılarına yapmış olduğu katkıları kabul etti ve ona teşekkür etti. (Laurance Rockefeller’ın yapmış olduğu katkıların Quayle tarafından tuhaf ama bir o kadar da dikkate değer kabulü, Quayle’in kendi ağzından başkasının yazdığı otobiyografisinde bulabilirsiniz. Kitabın adı Metin Bir Duruş idi, ama aslında Paralı Arkadaşım Rockefeller larla Beraber Metin Bir Duruş olmalıydı.)

Din alanında da İlluminati’nin Tarot falı ve pek çok hizmetkârı bulunmaktadır. Sözde Dinî Haklar, çoğunlukla İlluminati’nin kaynakları tarafından para yardımı görür. New Age guruları gibi Amerika’nın çoğu ünlü “muhafazakâr” Hıristiyan misyonerleri, gizemli liderler, Dünya Kiliseler Konseyi’nin ve Ulusal Kiliseler Konseyi’nin liberal papazları, Has Daire’nin nezaketli para yardımı ve diğer malzemeleri ile kutsanmıştır.

Faşist Bir Dünya Düzeni
Büyük şirketler dünyası, özellikle İllüminati fal ve kuklaları ve fal bakma gibi fırsatçıları tarafından işgal edilmiştir. Bohemya Koruluğu, Bilderberg, Dış İlişkiler Konseyi, Kafatası ve Kemik Tarikatı ve Üçlü Komisyon gibi grupların önemli mevkileri; şirket yöneticileri, başkanları ve CEO’larıyla doldurulmuştur. Bu seçkin organizasyonların önde gelen yöneticileri arasında aşağıdaki çok uluslu şirketlerin başkanları da vardır.

olarak hizmette bulunmuş Fransız Jacques De Molay’dan adını almaktadır. 1314’te Jacques De Molay kâfirlikten ve vatan hainliğinden yargılandı ve mahkûm oldu. Ona yöneltilen suçlamalar arasında; o ve diğer tapınak şövalyelerinin, gnostizmin şeytani keçi tanrısı olan Baphomet’e tapınmaları da vardı.

De Molay ayrıca homoseksüel sapıklıktan ve İsa’nın çarmıhına işemek şeklindeki kâfirce hareketinden de suçlu bulundu. Bili Clinton’ın De Molay Organizasyonu’na katkılarından ötürü İllüminati tarafından ödüllendirilmesi ne kadar da uygun olmuş!

İlluminati’nin Has Daire1 sinin diğer hizmetkârlarından bazıları da Başkan Yardımcısı Al Gore ve önceki Başkan Yardımcısı Dan Quayle’dır. Al Gore’un bir Demokrat ve Quayle’ın da Cumhuriyetçi olması bize eski bir atasözünü hatırlatıyor. İlluminati’ye bağlı olsunlar da hangi partiden oldukları önemli değil, partilerin arasında “beş kuruşluk bir fark yok”. Hakikaten, göreceğimiz üzere İlluminati’nin Gizli Doktrini’nin kilit maddesi “karşıtlar arası çatışma”mn kaos teorisidir. Kendi kendilerine sahte muhalefet yaratmada İlluminati’nin üstüne yoktur. Gerçek bir muhalefet ortaya çıktığındaysa, İllüminati muhalefet güçleri etkisiz hale getirmek veya işbirliği yapmak için parasını ya da politik etkisini bir kaldıraç gibi kullanmak üzere hızla harekete geçer.

Tenesseeli Al Gore, o dönemin multimilyoneri ve fabrikatörü olan Armand Hammer’dan uzun süre yararlanan kişiydi. Hammer, ABD’nin eski Senatörü Albert Gore’un arzulu ve hırslı siyasi emelleri için tonla para saçmıştı ve şimdi de onun oğlunun arzulu ve hırslı siyasi emelleri için saçıyor. Gore’ların küçüğü olan Başkan Yardımcısı Al Gore, İlluminati’nin Has Daire1 sinin tescilli malıdır.

bir resepsiyonda konuşmacı olarak ve büyük petrol şirketleri adına Vietnam’da “iyi niyet” elçisi olarak görev aldığı için komisyonlardan ve ücretlerden milyon dolarlar kazanmıştır.