Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İlluminati Gizli Örgütleri

Neden arabaların dolu olarak gelip boş olarak döndüğünü asla sormamışlar mıydı peki?

Kasabadaki anti Nazi unsurlarının analizi şu şekildedir:

1) Kasabanın kurtarılışından 10 yıl öncesinde bile, kasaba halkı kampta ne olup bittiğini biliyordu; 2) Kasaba halkı, kamp muhafızları ile başarılı bir iş ilişkisi geliştirmiştir; 3) Yüzde 90’ı suçludur ve ellerini masum insanların kanlarıyla kirletmişlerdir; 4) Korkaklıkları ve ödleklikleri nedeniyle suçlanmayı hak
ise etrafımızda olan biteni kayıtsızca ve umarsızca izlemekte olduğumuzdur.

Eğer tek tek bireyler bilinç boşluğu hisseder ve psikolojik hiçlik duygusu yaşarsa bu onlar için önemli bir durumdur. Ancak toplumlar bir bütün halinde bu duyguları yaşarsa, bu durum psikolojik olarak bir çöküşün işaretidir. Buna benzer bir toplumsal psikolojik çöküş durumu, 1930’lu ve 1940’lı yıllarda Almanya’da ve Japonya’da yaşanmıştır. Sizinde hatırlayacağınız gibi tarihçiler, Hitler’in tüm toplumu hipnotize edici konuşmalarından bahsetmeye bayılırlar. İnsanların içlerine işleyen bakışlarla kitlelerin nasıl ele geçirildiği ve etki altına alındığına dair hikâyelerle bizleri eğlendirirler. Tüm Alman halkının hipnotize edildiğine ve büyülendiğine inanmamız istenir. Daha sonra da tabii ki müttefik güçlerin komutanı General Dwight Eisenhowebr gelmiş ve bu büyüyü bozmuştur. Böylece Almanya prangalarından kurtulmuş, gözlerindeki bağları çözmüş, at gözlüklerini atmış ve etraflarını çevrelemiş iğrenç ve nefret verici şeyleri anlamaya muktedir olmuşlardır.

Bilmek İstemiyorlar
Yakınlarda, CIA’in öncülü olan Stratejik Servis Bürosu’nun hazırladığı, Almanya’daki bir toplama kampı olan Dachau’nun kurtarılmasını konu alan, 1945 yılında yazılmış bir rapordan bölümler okuyordum. Raporun en şok edici bölümü, Dachau kasabasında yaşayan insanlarla ilgili olan bölümdü. Görünüşe göre, bu küçük Alman kasabasında yaşayan insanlar, durumlarından şikâyet etmemiş, baskıcı yönetimi devirmeye teşebbüs etmemiş, bilakis süreç boyunca özgürlüklerini kaybetmiş olsalar da işbirliği yapmaya devam etmişlerdir.

Rapor bize Dachau halkının, ne olup bittiğini öğrenme imkânları olmalarına rağmen, bilinçli olarak her şeye kayıtsız

Armageddon (Kıyamet) Senaryosu
Tüm bu anlatılanlar yaşadığımız dünyanın, daha önceden tasarlanmış sihirli bir hayal dünyası olduğunun kanıtıdır. Küresel tiyatroda artık son perde oynanmaktadır. 6.000 yıllık uzun bir oyunun son aşamasına geldik. Peter Lemesurier, bizi düşünmeye teşvik eden kitabı Armageddon Senaryosu’nda, bu konuda çok şeyler anlatmaktadır.12 Adanmış bir yeniçağ entellektüeli olan Lemesurier, Büyük Dünya Lideri’nin yakında sahneye çıkacağını ve Kutsal Şehir Kudüs’ten dünyayı yönetmeye başlayacağını söylemektedir. Lemesurier’in, mesih şeklindeki “Yeni Davut” olacağını söylediği bu liderin, kendisini destekleyecek çok sayıda arkadaşları da olacaktır, insanoğlunun büyük dramına bir son vermek onların en önemli görevi olacaktır. Yüzyıllar boyunca devam etmekte olan süreç budur ve artık bu işlem zirve noktasına ulaşmak üzeredir.

Lemesurier bize artık zamanın geldiğini, şartların olgunlaştığını söylemektedir:
“Senaryoları hazır, sadece son bir dokunuş ve sahne düzenlemeleri kaldı. Sahne ışıkları henüz yanmamış olsa da sahne neredeyse hazır durumda. Sahne kenarındaki orkestra, enstrümanlarını akort etmekle meşgul. Son dakika düzenlemeleri bile yapıldı. Esas oyuncuların pek çoğu rollerine başlamak üzere. Çok yakında sahneye çıkmaya başlayacaklar. Perde açılmak üzeredir.
Harekete geçme zamanı gelmiştir.”

Eğer Lemesurier haklıysa, pek yakında tüm dünya bir sihirle karşı karşıya kalacaktır. Biz, yeryüzünün tüm insanları, büyücüler tarafından hipnotize edilmiş durumdayız. Büyülenmiş ve trans haline geçmiş gibiyiz. Pek çoğumuzun bilinci değiştirilmiş vaziyettedir. Felç olmuş gibiyiz, hareket edemiyor hatta mantıklı bir şekilde düşünemiyoruz bile. Daha da korkuncu bazı çılgın akıllılar tarafından yazılmış bir tür şaka olabilir. Üzgünüm, ama her şey bu kadar basit değil.