Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler: “Meraklı âşık”

indirİkizler: “Meraklı âşık”

Öğrenme, merak ve iletişim kurma ihtiyaçları ön planda olan İkizler kişisi, aşk hayatında da entelektüel bir kişi ile beraber olmak ister. Karşı tarafın fiziksel özelliklerinden çok esprili, zeki, sosyal ve eğlenceli olması onu cezbeder. Aksi takdirde İkizler kişisi, çok hızlı bir şekilde mevcut ilişkiden sıkılarak, “çitin öteki yanındaki çimleri” merak etmeye başlayacaktır.

Hava elementi ile ilintili olan İkizler kişisi, aşk hayatında aşın duygusal derinlik arayışında değildir, ilişkisinde daha çok zihinsel uyaranlara ihtiyaç duyar. Bu yüzden partnerinin aşırı duygusal ve romantik olması onu rahatsız edecektir. Dolayısıyla, Su grubundan olan Yengeç ve Akrep kişileri ile ilişki yürütmesi oldukça zordur. Balık kişisi ile yaşayacağı ilişkilerinde ise, ciddi çatışmalar devrede olacaktır.

Toprak grubundan olan Boğa ve Oğlak kişileri ile olan ilişkileri de yürümez, çünkü İkizler kişisi sahiplenme, ciddiyet ve mesafe gibi kavramlara yabancıdır. Bu tarz ilişkileri sıkıcı ve monoton bulacaktır.

Kendisiyle aynı elementten yani Hava grubundan olan Kova ve Terazi kişileri ile ilişkilerinin oldukça rahat akacağını söylemek mümkündür. Kova kişisi ile yaşayacağı ilişkisinde arzu ettiği heyecanı, Terazi kişisi ile ilişkisinde arzu ettiği uyumu yakalayacaktır. Ateş grubundan olan Koç ve Aslan kişileri ile de ilişkileri olumlu olacaktır, ancak Yay kişisi ile ilişkisinde tamamlanmış hissetmesine rağmen, empati kurmakta zorlanacaktır. Zira Yay kişisinin soyut bilgi edinme ihtiyacı ve de maceraperest yapısı ile İkizler kişisinin somut bilgi edinme ihtiyacı ve aşın riskten uzak duran yapısı arasında uyumsuzluk vardır. Ancak Yay kişisinden sezgilerine güvenmeyi ve olaylara daha geniş perspektiften bakmayı öğrenmesi mümkündür.