Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler burcunu 2015’te neler bekliyo

indirYolculuk bu yılın mükemmel özelliklerinden biridir ve eğer başkalarının görüş ve düşüncelerini göz önüne alırsa, İkizler burcun özel yaşamı, 2015’de özen gerektirse de iyi gidecektir.

İkizler burcu’m farklı türlerine gelince, bu Metal İkizler burcu için aldatıcı bir yıl olacaktır. Kararlı ve girişimci doğasıyla, hedeflerini hemen ve fazla muhalefet olmadan kavramayı gerçekten de sever, ancak 2015’de bu her zaman mümkün olmayacaktır. Yıl boyunca Metal İkizler burcu’nin, etkinliklerinin her zaman aceleye getirilemeyeceğini ve bazen biraz daha fazla dikkatin ve planlamanın daha akıllıca olacağını kabul etmesi gerekecektir. Düş kırıklığına uğradığı zamanlar olacaktır, ama buna rağmen yine de yılın ödülleri olacaktır. Metal İkizler burcu’nin işi sözkonusu olduğunda, dikkat gerekecektir.

Daha önceki ilerlemesini geliştirmeyi hedef lemelidir ve yeni sorumluluklar alır ya da yıl içinde yenileri önerilirse, kendini bunlara alıştırmak için zaman ayırmalı ve belirlenen hedeflere yükselmelidir. 2015 yılında daha önce elde ettiğini geliştirmek için elinden geleni yapacak ve kanıtlanmış güçleri üzerinde yoğunlaşacaktır. Sonuç olarak, ardında önemli bir deneyime sahiptir ve daha az tanınan alanlarda riske girmektense bunu etkin bir kullanıma sokmalıdır. Benzer şekilde, iş arayan Metal İkizler burcuları yeteneklerini ve uzmanlıklarını geliştirebilecekleri konumları hedeflemelidirler. İkizler burcuların kararlılıkları ve girişimleri fark edilecek ve pek çoğunun ilginç bir konumu olduğu ortaya çıkacaktır.

Ayrıca, bütün Metal İkizler burcuları kendilerine önerilen herhangi tür bir eğitim fırsatını değerlendirmeli ya da zamanlarının bir bölümünü becerilerini geliştirmek için harcamalıdır. Pekçoğu bilgisayar bilgilerini geliştirmekten ya da görevlerini yerine getirmede kendilerine yardımcı olacak bir beceriyi öğrenmekten yararlanabilir. Bunlar yalnızca kişisel olarak tatmin edici olmakla kalmayacak, fırsatlar elde edilebilir olduğunda Metal İkizler burcu’nin beklentilerine de yardımcı olacaklardır. Metal İkizler burcu’nin ayrıca parasal konularda da dikkatli olması gerekmektedir. Yıl boyunca sıklıkla aile etkinlikleri, ulaşım ve ev eşyaları gibi bazı büyük harcamalar, la karşılaşacaktır. Bunun bilincinde olarak, harcamalarını düzenli olarak izlemenin yanısıra, harcamalar için önceden bütçe yapmayı da yararlı bulacaktır. Çok kolaylıkla, bunlar beklentilerini aşabilir ve farkında olmadan birikimlerine daldığını ya da başka amaçlar için kenara ayırdığı parayı kullandığını görebilir.