Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler burcu ünlüleri

indirYılan yılı Toprak İkizler burcu m, tasarı, düşünce ve ilgilerinin bazılarını geliştirmek için daha fazla zamanı ve fırsatı olacağından, tatmin edecektir. Yıl başladığında, gelecek 12 ayda neyi başarmayı umduğunu düşünmekle ve planlarını çevre sindekilerle tartışmakla iyi eder. Bu yalnızca kendi duygularını açıklığa kavuşturmasına yardımcı olmakla kalmaz, ayrıca minnettar kalacağı yardım önerilerine de yol açar. Toprak İkizler burcu yapılan önerilerden kimilerini olumlu karşılaması gereklidir, çünkü bunların bazen yararlı oldukları görülebilir. Aklında olan etkinliklerden bazıları, özellikle evdeki kimi odaların görünümünü ya da tarzını değiştirerek, barınmayla ilgili olacaktır.

Bu değişiklikleri başkalarıyla planlayarak ve farklı düşünceleri dikkate alarak, Toprak İkizler burcu bazı alanların hem dekorunu, hem de rahatını artırmak için çok yararlı olabilecek bazı sonuçlar elde edecektir. Pek çok Toprak İkizler burcu ayrıca yeni döşeme ve mobilya için para harcamaya da karar verecektir ve yeterince zaman ayırarak ve varolan çeşitleri gözden geçirerek, elde ettiklerinden çok hoşnut kalacaklardır. Bazı Toprak İkizler burcuları, ne var ki, yıl içinde taşınıp tamamen yeni bir yerde yaşamaya karar vereceklerdir. Bununla birlikte oldukça zaman ve enerji harcanacaktır, ama bir kez seçimlerini yaptıklarında ve taşınma işlemi bazen hüzünlü bir ayrılış duygusu yaratsa da, Toprak İkizler burcuları bu kararlanndan memnunluk duyacaklardır. Ne var ki, bir kez yeni konutlarına yerleştiklerinde, Yılan yılının yaşamlarında yeni ve olumlu bir dönemi başlatacağını göreceklerdir. Yıl boyunca pek çok fiziksel aktivite sözkonu suysa da, Toprak İkizler burcu, yine de, kendi sağlığını düşünmeli ve özellikle ağır nesneleri kaldırırken ya da hareket ettirirken yardım istemelidir.

Yıl boyunca kendi kişisel hobileri ya da özellikle herhangi bir biçimde yaratıcı etkinliklerine olanak sağlayan ilgi alanlarıyla uğraşmaktan büyük ölçüde zevk alacaktır. Fotoğrafçılık, yazı, resim ya da el sanatları gibi etkinlikler onu epeyce meşgul edecek zevkli olaylar yaratabilir ve eğer ürettiği bir şeyi geliştirebilir ya da sergileyebilirse, çok anlamlı sonuçlara ulaşabilir. Bilgisayar ve kimileri için internet, yıl boyunca bir ilgi kaynağı yaratabilir ve bilgisini geliştirerek ve kimi programlarla deneme yaparak (belki kendi web sitesinin tasarımını da yaparak), Ağaç İkizler burcu çok etkileyici anlar geçirecektir. Zamanını iyi kullanarak Yılan yılının zengin ve kişisel olarak ödüllendirici olacağını görebilir. Her zaman olduğu gibi, Ağaç İkizler burcu yıl boyunca aile etkinliklerinde büyük rol oynayacak ve yalnızca yakınlarının gelişmesini değil, dahil olduğu projeleri de izlemekten hoşlanacaktır. Ayrıca, yıl boyunca başkalarını desteklemek için de çok şey yapacaktır ve daha genç akrabaları sıklıkla onun tavsiyelerini isteyeceklerdir. Her zaman olduğu gibi, akılcı değerlendirmelerine büyük önem verilecektir.

Toprak İkizler burcu’nin, yıl boyunca sosyal yaşamı da önem taşıyacaktır. Bu yalnızca ona (büyük zevk aldığı bir şey olan) türlü konuları tartışma fırsatını vermekle kalmayacak, aynı zamanda ona bazı rahatlatıcı ve neşeli olaylar da sağlayacaktır. Yine de, yakın geçmişte biraz üzüntü ya da yalnızlık yaşadığı için Yılan yılına morali bozuk olarak başlayacak bazı Toprak İkizler burcuları olacaktır. Kendileri açısından sıklıkla pek çok çaba gerektirse de, bu Toprak İkizler burcuları kendilerini yeni etkinliklere dahil etmenin yanısıra arkadaş edinecekleri yerlere gitmeyi de hedeflemelilerdir. Böylelikle bazı yeni dostluklar da kurabileceklerdir. Ama bu her şeyden önemli ilk çabayı göstermek, gerçekten de kendilerine kalmıştır. Pek çok açıdan 2015 yılı Toprak İkizler burcu için iyi bir yıl olacaktır ve etkinliklerini planlayarak ve zamanını iyi kullanarak, bazı çok tatmin edici sonuçlar elde edebilir. Yalnızca evi ile ilgili hoş gelişmeler yaşamakla kalmayacak, ilgilerinden ve sosyal yaşamından da çok zevk alacaktır.

ÜNLÜ İKİZLER
Bertie Ahern, Drew Barrymore, David Beckham, Harry Belafonte, Ingrid Bergman, Melvyn Bragg, Gordon Brown, Emma Bunton, James Caan, Nicolas Cage, Lewis Carroll, Fi del Castro, John Cleese, Christopher Cross, Marie Curie, Johnny Depp, Albert Einstein, George Eliot, Peter Faik, Fat boy Slim, W.C. Fields, Bridget Fonda, Peter Fonda, James Fox, Sir David Frost, James Galway, Cary Grant, Edvard Grieg, Oliver Hardy, Seamus Heaney, Bob Hope, Whitney Houston, John Howard, John Hurt, Anjelica Huston, Chris sie Hynde, Clive James, Henry James, David Jason, Micha el Jordan, Garry Kasparov, Michael Keaton, John Keats, Ke vin Keegan, Judith Kranz, Danny La Rue, Cheryl Ladd, Ju lian Lennon, Patrick Lichfield, Gina Lollobrigida, Robert Ludlum, Ali MacGraw, Trevor McDonald, George Michael, Arthur Miller, Colin Montgomerie, Roger Moore, Mike Myers, Brigitte Nielsen, Christina Onassis, George Orwell, John Peel, Edith Piaf, Sidney Poitier, Romano Prodi, Ken Russell, Mort Sahi, Elisabeth Schwarzkopf, Neil Sedaka, Ja ne Seymour, Neil Simon, Frank Sinatra, Sting, Jimmy Tar buck, Sir Deniş Thatcher, J.R.R. Tolkien, Arturo Toscanini, Tina Turner, Luther Vandross, Kraliçe Victoria, Orson Wells, Walt Whitman, Robin Williams, Tiger Woods.