Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler burcu tarot falı

logoÖğretmenleri onun önemli yeteneklerini en iyi bir biçimde değerlendirdiğini görme konusunda gerçekten de isteklidir, ama onların yardım etme konusundaki bu istekliliklerinden yararlanabilmesi için, Ateş İkizler burcu’nin gerçekten de yardım istemesi gereklidir. Benzer biçimde, eğer bu Ateş İkizler burcuları’nin herhangi bir kişisel sıkıntıları olursa, düşüncelerini kendilerine saklamak yerine, bunları başkalarıyla paylaşmaları gereklidir. Kendilerinin de göreceği gibi, paylaşılan bir üzüntü, yarı yarıya azalmış bir üzüntü olacaktır. Ayrıca, 2015 yılında bütün İkizler burcular için geçerli olduğu gibi, Ateş İkizler burcu da her türlü söylenti ya da kötü niyetli dedikoduya karşı temkinli olmalıdır. Eğer dikkatli olmazsa, yanıltılıp kendini boş yere üzme olasılığı yüksektir. Eğer duyabileceği herhangi olumsuz bir şeyle ilgili kuşkuları olursa, öncelikle bunların gerçekliğini kontrol etmelidir.

Ateş İkizler burcu her zaman ev yaşamına büyük önem verir ve kendisine yakın olanların desteğine ve açık sevgisine büyük değer verecektir. Ne var ki, görüşlerinin çevresindekilere karşı olabileceği durumlar da olacaktır. Böyle zamanlarda, Ateş İkizler burcu çok katı bir tutum takınmaktansa, bu konuları açıkça tartışmaya hazırlıklı olmalıdır. Bunun değerini her zaman anlamayabil se de özellikle de kararını vermiş olduğunda çevresindekiler gerçekten de onun için en iyi olanı düşünmektedirler. 2015 yılında Ateş İkizler burcu bunu unutmamalıdır. Ne var ki, (her yıl olduğu gibi) ara sıra ortaya çıkabilecek hoş olmayan anlara karşın, bu, aile konuları açısından genel olarak mutlu bir yıl olacaktır. Özel olarak, ortak etkinlikler ve tasanlar, dışarıya yolculuklar ve olabilecek her türlü tatil ve izin bazı ilginç ve zevkli zamanlar oluşmasına yol açacaktır. 1927 yılında doğan Ateş İkizler burcuları ayrıca aile üyelerinin etkinliklerini izlemekten oldukça çok zevk alacaklardır ve yıl boyunca sevilen birinin olası evliliği ya da bir büyük torunun doğumu gibi bir aile kutlamasına katıldıklarını göreceklerdir.

Yine, eğer yaşça daha büyük olan Ateş İkizler burcu eve ait herhangi bir konu ya da yakın bir akrabayı etkileyen bir konuyla ilgili olarak kaygılanırsa, görüşlerini kendine sakla maktansa bunların bilinmesine izin vermelidir. Müdahale ediyor gibi görünmeyi istemeyebilse de, sözleri çok değerlidir ve konuştuğu kişiler ilgisi ve sıklıkla akıl dolu içgörüsü için ona minnettar olacaklardır. Gerçekten de, yaşça daha büyük olan Ateş İkizler burcu, ailedekilerin kalbinde özel bir yeri vardır ve özellikle zorlu durumların başgösterdiği zamanlarda kendisine gösterilen saygı ve sevgi onu çok etkileyecektir. Ateş İkizler burcu ayrıca yıl boyunca sosyal yaşamından da zevk alacaktır ve 1987 yılında doğanlar arkadaşlarla buluşarak, partilere ve benzeri sosyal olaylara katılarak özellikle canlı bir zaman geçireceklerdir.

Yıl boyunca Ateş İkizler burcu’na pek çok şey mutluluk getirecekse de, yine de bir uyarı yapılması gereklidir. Morali yüksek ve iyi zaman geçirmeye hevesli olsa da, bunun kendisinin sakıncalı arkadaşlara karışmasına yol açmasına izin vermemelidir. Neyse ki, bu uyarı yalnızca birkaç Ateş İkizler burcu için geçerlidir, ama tümü bunu akıllarında tutmalıdır. Parasal konular sözkonusu olduğunda, Ateş İkizler burcu harcamalarına dikkat etmesi gerekecektir. Bazen bunun yükselme eğilimi olabilir ve bu umduğundan ya da izin verdiğinden daha büyük olabilir. Ayrıca, parasal konularla ilgili formları doldururken de dikkatli olmalıdır, çünkü bir kayma ya da hata kendi zararına olabilir. Ateş İkizler burcuları, buna dikkat edin ve mutlaka ihtiyatlı olun. Ateş İkizler burcu, yıl boyunca yaptığı her türlü yolculuktan, ev dışı etkinlik beklentilerinden de büyük zevk alacaktır. Kişisel ilgileri de, özellikle yaratıcı yeteneklerinin gelişmesine izin veren ya da başkalarıyla bu konuda temasa geçenler için, yıl, tatmin edici geçecektir. Sonuç olarak, 2015 yılında Ateş İkizler burcu’nin zevkini çıkaracağı pek çok şey olacaktır. Ne var ki, başkalarının görüşlerine gerçekten de dikkat etmeli ve eğer bir sorunu olursa tavsiye istemelidir.