Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İKİZLER BURCU JÜPİTER PARA KRALINIZ

indirJÜPİTER PARA KRALINIZ

Yöneticiniz Jüpiter 2007’yi yanınızda geçirdi. Mutlu oldunuz, keyiflendiniz, Plüton’un yıllardır size akıttığı koyu karanlık yorgunluğun tozunu bir parça silkelediniz. 2015’de para alanınızı yıkayan Jüpiter şansı para kazanma ve üretme şeklinde sunuyor olacak. Eskisinden daha kolay ve daha fazla kazanacaksınız. Buna rağmen Jüpiter’in tuzaklarına dikkat etmelisiniz. Verdiği kadar kolay alır ve kibri hiç sevmez.

Küçük özgüven işaretlerini cezalandırabilir. Bu gizli sayko Satürn’den daha tehlikelidir aslında. Sakın şansınıza fazla güvenip riskli yatırımlara kalkışmayın. İki kez kazanabilir çok sevinebilirsiniz. Şansınızın geri döndüğüne emin olduğunuz anda bütün varlığınızı elinizden alabilir.

Çalışarak kazandığınız paralar katlanarak çoğalırken Jüpiter’in gerileme dönemine dikkat etmelisiniz sevgili Yay.
9 Mayıs 8 Eylül 2015 arasında şans yakınınıza bile uğra mayacak. Bu durumda kendi yağınızla kavrulacaksınız. O günlerde veri biriktirin ve paranızı artırmanın yolarını araştırın. Eylül geldiğinde hızla kazanmaya başlayacaksınız.

Bu dönemde evlenebilir, çocuk sahibi olabilir, ailenizi ge nişletebilirsiniz. Şans benimsediğiniz insanları hayat yolunuza getiriyor olacak.

MARS YAKIN İLİŞKİLER VE EVLİLİK ALANINIZDA GERİLİYOR

Kolay öfkelenen doğanız, Mars karakterine uygunsa Ocak ayında gerilemenin etkisiyle ilişkilerinizde küçük sıkıntılar oluşabilir. Eşinizle, ailenizle, ortağınızla ya da ev arkadaşınızla tartışmaların kaybeden tarafı olabilirsiniz. Güçsüz ya da cesaretsiz hissetmeniz olası. Geçici bir dönem olduğunu hatırlayarak öfkenizi kontrol etmelisiniz sevgili Yay.

Boşanma arzusu duyarsanız ay sonuna dek bekleyin. Son kararınızı vermek için gezegenlerin doğru yolunda ilerledikleri dönemleri tercih etmelisiniz.