Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler burcu genel tarot yorumu

logo• AŞK: Bu ay moraliniz yükseliyor ve böylece gerilimli duygularınızı dengelemeye başlıyorsunuz. Cinsel potansiyelinizin yükseldiği bu devre içinde duygularınızı kolay ifade edecek ve sevdiğinizin ilgisiyle canlanacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi yepyeni boyutlara taşıyabilir, geleceğe yönelik isteklerinizi anlatabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz veya sevdiğinizle aramzdaki sorunları çözümleyip beraberliğinizi daha sıcak ve keyifli biçimde sürdürebilirsiniz. Evlenmek veya çocuk sahibi olmaya yönelik duygular bu ay içinizden yükselebilir. Bu ay sevdiğinizin ilgisi kendinizi çok özel hissettirebilir.

• PARA: İşinizde yaratıcılığınızı kullanarak görünür olacaksınız. Başarılarınızla takdir toplayacak ve aşama kaydedeceksiniz. Yaratıcı fikirlerinize birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızı da katarsamz başarınız daha da büyüyecektir. Başardıklarınız güveninizi artıracak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Aym ikinci yarısı otoritesini tanıdığınız kişiyle yeni sorumluluklar üzerine kararlar alabilirsiniz. Bilginizi yaratıcı şekilde eyleme geçirerek fırsatları kazanca dönüştüreceksiniz. Değişimlere hızlı adapte olmaya bakın.

• SAĞLIK: Yaşam enerjinizi yaratıcı faaliyetlerde bulunarak yükselteceksiniz. Kendinizi değerli hissedeceğiniz duygular yaşamak moralinizi yükseltecek. Tabii bu durum sağlığınızın yükselmesini sağlayacak. Dikkatinizi kendinize yönelttiğiniz bu dönemde eğlenceye kendinizi kapbrabi lirsiniz. Alkol alımma dikkat etmelisiniz. Aym sonlarına doğru kendinize fazlaca dikkat etmediğinizden dolayı nezle, grip olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek size iyi geliyor.