Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler burcu erkeği nasıl biridir?

indirAğaç İkizler burcu son birkaç yılda yaşamında pek çok değişim görmüş olacaktır. Bunlardan kimileri, özellikle kişisel konularla ilgili olanlar, olumlu olacaktır, ama Ağaç İkizler burcu’nm daha iyisini yapabileceğini düşüneceği başka alanlar da olacaktır. 2015 yılında daha olumsuz düşüncelerini düzeltecektir ve yıl bazı ilginç gelişmeler getirecektir. Ancak, Yılan yılı başladığında, Ağaç İkizler burcu yakın geçmişteki olaylar ve şu andaki konumu hakkında düşünür ve bunun ışığında başlıca hedeflerine karar verirse iyi olacaktır. Bunlar Ağaç İkizler burcu’nm yaşamının kişisel hedefler ve evle ilgili konularda yeni ilgiler edinmek ve işini geliştirmek gibi hemen hemen her alanı kapsayabilir, ama bir sonraki adımda ne yapmayı istediğine karar vererek, etkinliklerine çok daha amaçlı bir biçimde başladığını görecektir.

Aynca düşüncelerini sevdikleriyle ve konusunda bilgili, akıl danışabileceği kişilerle tartışarak oldukça kazançlı çıkacaktır. Bu durum ona yalnızca destek sağlamakla kalmayacak, daha yeni ve daha güçlü düşüncelerin çıkmasına yol açacaktır. Aslında, Yılan yılının, geçen yıldan süren kalıtlarından biri, Ağaç Kaplam’nın sonraki birkaç yılda ilerlemesi için gerekli yolu hazırlamada çok şey yapacağıdır. Kişisel yaşamında, karşılıklı ilgileri izlemenin yanı sıra daha genç akrabaları da destekleyerek, özellikle çevresindekilerin dostluğunun tadını çıkaracaktır. Tatiller ve elde edebileceği iş aralan kadar, aniden ve sürpriz biçimde düzenlenmiş biraz daha yerel gezilerin de keyfini çıkaracaktır. Ağaç İkizler burcu ayrıca yeni eşya almanın yanısıra evdeki bazı odaların dekorunu değiştirmek gibi ev rahatlığını artırmaya önemli bir zaman ayıracaktır.

Ancak, pratik tasarılann söz konusu olduğu yerlerde, pek çok işe aynı anda başlamamaya dikkat etmelidir. En iyi sonuçların, belirli bir işe yoğunlaşmaktan ve bir sonrakine geçmeden önce bunu tamamlamaktan kaynaklanacağını görecektir. Yine, yaptığı şeye çevresindekileri de dahil etmenin yararlı olduğunu görecektir. Bu yöntemle geniş bir yetenekler ve düşünceler havuzu oluşacaktır ve bu, tamamlanan sonucun ilgili herkes için daha anlamlı olmasına yardımcı olacaktır. Ağaç İkizler burcu da yıl boyunca sosyal yaşamından çok tatmin olacaktır. Bekar olanlar olasılıkla bu yılın başındaki bir rastlantıdan kaynaklanan heyecanlı bir romantizmle ayaklarının yerden kesildiğini görebilirler.

Ancak, 2015 yılı boyunca, bütün Ağaç İkizler burcuları’nm başkalarına yönelik işlerinde güçlü kişiliklerini korumaları ve zorluğa yol açacak herhangi bir biçimde davranmaktan kaçınmaları gerekmektedir. Bu, keyifli geçecek, ama ‘ateşle oynanmayacak’ bir yıldır. Ağaç İkizler burcu’nm işi sözko nusu olduğu sürece de ilginç bir yıl olacaktır. Yetenek ve güçlerini birlikte kullanabildiği oranda, yakın zamandaki ilerlemelerini pekiştireceklerdir.