Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler burcu aşk hayatı

İlişkiler

indirDost canlısı İkizler burcu olanlar zamanları, enerjileri ve şevkleri konusunda özgür ve farklı insanlarla tanışmak konusunda istekli olsalar da, samimi ilişkiler kurma konusunda sıkıntı yaşarlar. Genellikle arkadaşları için duygusal olarak ulaşılabilir değildirler.

Bu düzensiz bireyler için evlilik fırtınada bir liman gibidir. Karmakarışık hayatlarına bir düzen getirmelerine yardım edecek eşler isterler. Onlara düzenli bir hayat sunmaya istekli ve onlara fikirsel tartışmalarında eşlik edebilecek partnerleri tercih ederler. Güçlü ve onlara göz kulak olabilecek eşlere ihtiyaç duyarlar. İkizler burcu olanlar derin duygusal bağlara gerek duymazlar. Eşlerinin oyun arkadaşı ya da bakıcı mertebesinde olmasını isterler. Çoğu zaman

yanlarında eşten çok ebeveyn gibi hisseden eşlerinin canını sıkabilirler.

İkizler burcu olanlarnin eşleri bir süre sonra bu çılgın kişilikleri bir yerde uzun süre kalmadıklarım fark ederler. İkizler burcu olanlar şevk dolu ve neşelidirler ama aynı zamanda sürekli meşguldürler. Partnerleri onları takip etmekte zorlanır. Bu tip bir ilişkideki kişiler istikrarlı ve sabırlı olmalıdır. İlişkiye düzen ve sorumluluk getirmeye istekli olmalıdırlar.

İkizler burcu olanlar bir ilişkiye çok fazla keyifli iyimserlik ve şevk katabilirler. Taşkın enerjileri ve bilgi bolluklarıyla ilişkinin sıkıcı bir hale gelmesine izin vermezler.

İkizler burcu olanlar için seks güvenli olmalıdır. Partnerlerine güvenmeli ve onların yanında kendilerini emniyette hissetmelidirler. İkizler burcu olanlar için birine tamamen güvenmek çok zordur. Kendilerini nadiren tutkularına kaptırırlar.

Bütün Ten renkleri cinsellik konusunda ağırbaşlı ve duygusal olarak temkinlidir. Seksten hoşlansalar dahi özellikle güvendikleri eşleriyle seks hayatlarında bir öncelik değildir.