Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler burcu aile hayatı

indirİkizler burcu Ebeveynler

İkizler burcu olanlar çocuklarına karşı sıcak, duyarlı ve ilgili ebeveynlerdir. Ama genelde disiplini uygulamazlar. Bu Ten renkleri genellikle düzensiz kişilikler oldukları için, ev hayatları da darmadağınık ve düzensiz olabilir. Giysiler ve eşyalar dört bir yana savrulmuş olabilir. Çocuklar okuldan beysbol dersine, oradan da müzik kursuna koşturabilirler, çünkü Soyut Ten rengi ebeveynleri

onlara tek bir gün içinde pek çok etkinlik planlamışlardır. İkizler burcu olanlar çok iyi niyetlidirler, ama genelde sözlerini tutamazlar çünkü yerine getiremeyecekleri kadar çok vaatte bulunurlar. İkizler burcu olanlar çocuklarının hayatını düzenleme konusunda zorluk çekerler çünkü kendi hayatlarını bile düzene sokamazlar. Kendileri de hevesli çocuklar gibidirler bakıma muhtaç çocuklar.

İkizler burcu Çocuklar
Bu çocuklar genelde girgin, neşeli, iyimser ve şevk dolu çocuklardır. Değişken davranışlarını anlamayan insanlar tarafından zarar görmekten ya da reddedilmekten korkarlar. Duygu ve düşüncelerini yavaşça geri çekmeyi ve kendi kabuklarına çekilmeyi öğrenirler.

Soyut Ten rengi çocuklar sıklıkla eşyalarım unuttukları için cezalandırılırlar. Yetişkin kopyalan gibi kıyafetlerini ve eşyalarım sürekli orada burada unuturlar. Ebeveynler bu enerjik çocuklara dikkatlerini toplamanın yollarım göstermelidirler. Onları kısıtlayıp hapset memeli, basit planlara uymalarını öğütlenmelidirler. Soyut Ten rengi çocuklar güç sahibiyken dağınık fikirli değildirler bütün parçaları bir seferde görebilmekte ustadırlar. Eğer geleneksel, doğrusal sorun çözme yöntemlerini uygulamaya zorlanmazlar ve kendi yöntemlerini uygulama özgürlüğüne sahip olurlarsa, bu çocuklar başanya kolayca ulaşacaktır.

Soyut Ten rengi çocuklar geleneksel olmayan eğitim sistemlerinde daha etkili çalışırlar. Meraklı ve hevesli dinleyicilerdir. Yabancı diller ve dünya kültürleri gibi derslere ilgi duyarlar ama her bir konuyu iyice araştırmak ve tecrübe etmek için zamana ihtiyaçları vardır. Bir konuyu tamamlamadan bir diğerine atlamak zihinlerini daha da dağınık hale getirir. Yardım aldıkları takdirde, enerji fazlalarını daha iyi organize edip boşaltmayı öğrenebilirler.