Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler burcu 2015 iş hayatı

indir İş arayan Su İkizler burculan bazı ilginç gelişmelerle karşılaşacaklar ve pek çoğu hedeflediklerinden biraz farklı olsa da, önemli potansiyele sahip bir konuma ulaşabilirler. Çoğu için, Yılan yılı gelecek yıllarda yararlı oldukları anlaşılacak gelişmeleri harekete geçirecektir. Su İkizler burcu yıl boyunca gelirinde alçakgönüllü bir gelişmenin tadına varacaktır, ama, bütün İkizler burcularda olduğu gibi, harcamalarına dikkat etmelidir. Yine, eğer önemli bir alışveriş yaparsa, özellikle ev için bir eşya alırsa, altına gireceği tüm yükümlülükleri dikkatlice gözden geçirmelidir. Eğer böyle yapmazsa, sonuçta sorunlar ve yanlış anlamalar ortaya çıkabilir. Daha iyi bir alan yolculuktur ve bütün Su İkizler burcuları yıl boyunca ara sıra uzaklara gitmeyi hedef lemelidir.

Bu yalnızca Su İkizler burcu’na önemli ölçüde iyilik getirmekle kalmayacak, bazı etkileyici yerleri ziyaret etme şansını da sağlayacaktır. Özellikle onu evden dışarı çıkaran ya da becerilerini hem pratik hem de yaratıcı biçimlerde kullanmasına olanak veren kişisel ilgilerinden de çok keyif alacaktır. Yılan yılı, kişisel gelişime açık olmasından ötürü, Su İkizler burcu’nin ilgilerini bir biçimde geliştirmesi ve belki de kendine bazı yeni ve uyarıcı hedefler koyması için de ideal bir zamandır. Kişisel yaşamı sözkonusu olduğunda, Su Kapla nı’nın zamanını kaplayacak çok şeyi olacaktır, özellikle de ev yaşamı açısından. Çevresindekilere, özellikle üstesinden gelmekte zorlandığı bir güçlükle karşılaşabilecek olan yakın bir akrabasına yardım etmek için elinden geleni yapacaktır. Her zaman olduğu gibi, Su İkizler burcu’nm desteğine büyük değer verilecektir. Ama kendini baskı altında hissedeceği zamanlar da olacaktır ve bu, diğer sorumluluklarıyla birleştiğinde, onu yorgun ve sinirli bir duruma getirebilir.

Böyle zamanlarda, Su İkizler burcu neyin öncelikle yapılması gerektiğine karar vermeli ve bu kadar çok şeyi tek başına yapmak için kendini zorunlu hissetmek yerine görevlerden kimilerini başkalarıyla paylaşmalıdır. Bu, bazı tasarıların ileri bir tarihe ertelenmesi gerekeceği anlamına gelebilir, ama kendini zora koşmaktan ve sonuç olarak gergin ilişkilere girmektense bu yeğdir. Su İkizler burcuları’mn, özellikle evle ilgili görevlerini düzenlemesi ve üzerine aldığı yükümlülüklerin sayısı konusunda gerçekçi olması çok önemli. Ancak, Su İkizler burcu’nin ev yaşamı yoğun geçecek olmakla birlikte, ortak ilgiler, yolculuk ve sevilen kişilerin başanlannı izlemek için geçirilen zamanlar keyifli anları içerecektir. Bu aynı zamanda Su İkizler burcu çok çeşitli etkinliklere katılımı ve özellikle dostlarla buluşmaktan zevk almasıyla, sosyal olarak da oldukça hareketli bir yıl olacaktır. Sosyal çevresini genişletmek için de fırsatlar olacaktır ve bekar ya da yalnız Su İkizler burcu için, özellikle 2015’in ilk çeyreğinde, önemli bir yeni birliktelik beklentisi sözkonusudur. Yılan yılı yükümlülüklerini getirebilse de, Su İkizler burcu için yine de tatmin edici bir süreç olabilir. Bu, Su İkizler burcu’nm yaşamındaki bir sonraki zengin, ödüllendirici ve başarıyı hedefleyeceği önemli dönüşüme kendini hazırladığı bir yıldır.