Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler burcu 2015 Eylül Ekim yorumu

Eylül:
2015 yılı ufak tefek zorluklar ve sorunlar dışında, şu ana kadar sizin için çok iyi gidiyordu. Durun hemen telaşlanmayın. Bazı çetin zorluklarla karşılaşacaksınız, ama bu dönemi de rahatlıkla atlatabileceksiniz.

Öncelikle Eylül ayı biraz sinirli ve gergin geçecek. İşleriniz yoğun olacak. Bu yetmezmiş gibi bir de partnerinizle aranız limoni olacak. Gereksiz tartışmalar ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bazı konularda aileniz tarafından baskı altına alındığınızı hissedeceksiniz. Okuyan çocuklarınız varsa zaten baskı altında olmazsanız şaşardım. Okulların açıldığı bir ay olan Eylül ayında bu baskıyı yaşamayan bir veli gösteremezsiniz.

Maddi konularda da oldukça zorlanacak ve sıkıntı yaşayacaksınız. Çocuğunuz özel okula gidiyorsa düz liselerin azaldığı bir dönemde büyük ihtimal özel okulu tercih etmişsinizdir okulun parasıydı, kitabıydı, defteriydi derken maddi bir girdap içine girmeniz kadar da doğal bir şey olamaz.

Açıkçası yıldızınız bu ay düşük olacak. Akşamları evinizde rahatlatıcı bitki çayları içmenizi ve meditasyon yapmanızı tavsiye ederim, iyi gelecektir.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 18,21,24,28 Eylül Para için şanslı günleriniz: 4,19,25 Eylül Aşk için şanslı günleriniz: 2,6,15 Eylül.

Ekim:
Hani şu geçen ay boşalan cüzdanınız, alt üst olan maddi durumunuz var ya. Karalar bağlamanıza hiç gerek yok. Ekim’in ikinci haftasından sonra toparlanıp rahatlayacağınız bir dönem başlıyor.

Banka hesabınızın yavaş yavaş toparlanmasıyla birlikte önemli davetler de almaya başlayacaksınız. Bu davetlerde tanışacağınız kişiler, iş hayatınız açısından çok önemli olacak. Yeni tanıştığınız bu kişiler arasında yeni bir müşteri, yeni bir proje önerisi ya da bir ortaklık teklifi gündeme gelebilir.

Ekim ayında ufak çapta sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Özellikle bel ve omurga bölgenize dikkat etmenizi öneririm. Gerçi geçen ayın zorluklarını atlattınız, ama o dönem taşıdığınız ağır yükün acısı bu ay çıkabilir, aman dikkat.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 10,12,14,18,26 Ekim Para için şanslı günleriniz: 7,16,20,22,28 Ekim Aşk için şanslı günleriniz: 4,8,11 Ekim.