Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler Burcu 2015 Aşk Sağlık Ve Para Yorumu

logo• AŞK: Duygularınız üzerinde değişikliğe neden olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yıldırım aşkına tutulup aşk maceralarma yelken açabilirsiniz. Bu ay aşkı kendi isteğiniz gibi yaşayacaksınız. Cinselliğiniz çok yüksek, ihtiraslı duyguların sizi yakmamasına dikkat edin. 14 Kasım’dan itibaren duygularınız çok derinleşecek. Sevdiğinizi anlamak için tüm dikkatinizi ilişkinize yönelteceksiniz. Aranızda geçen olaylarda maddiyat önem kazanabilir. Cömert varlıklı kişiler sizin dikkatinizi çekecek. Büyük hayaller kurup yanlış kararlar alıp üzülebilirsiniz. Partneriniz cimri ise onu değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Sizi etkileyen kişilerin olağanüstü olmasım arzu ediyorsunuz. Bütün zorluklara rağmen uygun davranarak aşkta istediğinizi elde edeceksiniz.

• PARA: Para kazanmak için çok güzel bir dönem olacak. Ani sürpriz teklifler alıp, başarılı çalışmalarda bulunacaksınız. Kuruntuların sizde baskı uyandırmasına izin vermeyin. Kendinizi ortaya koymak için çalışacaksınız. 14 Kasım’dan sonra yeni işlere girmeyin. Bu zamam yapmak istediklerini araştırmak için kullanın. Boş hayaller içinde koşmayın. Çalıştığınız işte başarılı olup ortaklarınızı kolay etkileyip, çıkarlarınızı gözeteceksiniz. Para yönünden varlıklı kişilerle tamşıp ortak iş yapabilirsiniz. Bu ay borsa bankacılık yardım işleri v.s. gibi alanlarda çalışarak yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Ayrıca fazla riskli işlerden uzak durun, yasalarla başınız derde girebilir. Olayları abartmanız da para kaybma sebep olabilir.

•SAĞLIK: Kendinizi bu ay fazla yormayın, ilaç ve alkol kullanımına dikkat edin. 14 Kasım’dan sonra günlük yaşantınızın sizi sıkmamasına çalışın. Fazla derin düşünmeyin. Vücudumuzun yağlanmaması için lezzetli yemeklerden ve içkiden uzak durun. Metabolizmanızı harekete geçirecek beslenme şekli uygulayın. İyi duygular içinde olursanız, sağlığınızda olumlu etkilenecektir. Çünkü düşündüğünüz her olumlu şey size bolluk ve şans olarak geri dönecektir, aksi de olabilir.