Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Horoz Çin Burcu

logoAğaç Horozu: 1945
Ağaç Horozu dürüst ve güvenilirdir ve sıklıkla kendisine yüksek standartlar koyar. Hırslıdır, ama aynı zamanda takım içinde çalışmaya Horoz’un bazı başka türlerinden daha çok hazırlıklıdır. Genellikle yaşamda başarılı olur, ama bü
rokratik konulara yakalanmaya ya da aynı anda pek çok şeye girişimde bulunmaya gerçekten de bir eğilimi vardır. Ge
niş ilgi alanlarına sahiptir, yolculuk etmeyi sever ve ailesine ve dostlarına karşı çok düşünceli ve ilgilidir.

Ateş Horozu: 1957
Bu Horoz son derece güçlü iradelidir. Pek çok liderlik niteliğine sahiptir, mükemmel bir organizatördür ve işinde çok verimlidir. Güçlü karakteriyle sıklıkla hedeflerini elde eder, ama çok dobra olmaya ve başkalarının duygularını her zaman dikkate almamaya gerçekten de bir eğilimi vardır. Eğer Ateş Horozu daha nazik olmayı öğrenebilirse, sıklıkla en vahşi düşlerinin ötesinde başarılı olabilir.

Toprak Horozu: 1909, 1969
Bu Horoz’un derin bir zihni vardır. Son derece verimli, anlayışı yüksek ve iş konularında ve parasal konularda özellikle akıllıdır. Ayrıca, ısrarcıdır ve bir kez kendisine bir hedef belirlediğinde, hedefini elde etmekten saptırılmasına nadiren izin verir. Toprak Horozu çok çalışır ve dostları ve meslektaşlarından büyük itibar görür. Genellikle sanattan zevk alır ve ailesinin çeşitli üyelerinin etkinliklerine samimi bir ilgi duyar.