Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Hayvan Dostlar veya Totemler

Hayvan Dostlar veya Totemler


Hayvanlar, bitkiler, mineraller ve metaller yakın dostlardır. Onlar bize psişik koruma, güç ve ilham verirler. Sizin hayvan toteminiz evinizde beslediğiniz ve bir bağlantı oluşturduğunuz kuşunuz veya kediniz olabilir. Veya hayvan dostlarınız bir sokak köpeği şeklinde size gözükebilirler. Hayvan totemlerinizle fiziksel, rüyalar veya hayaller ya da semboller vasıtasıyla iletişim kurabilirsiniz.

 

 
Hayvanlar sizlere rehberlik, konfor, psişik yönlendirme ve koruma sağlarlar:
Hayvan totemleriniz sizleri günlük yaşamınızda veya rüyalarınızda mutlu edecek şeyler yapar ve soru sorduğunuzda size doğru yanıtlar verirler.
Hayvanlar ayrıca sizin yaşamınıza bazı şeyleri öğretmek için de girebilirler. Aile içi şiddet mağduruysanız hayatınıza girecek bir tavşan size kaçmasını öğretecektir.

 

 
Hayvan totemlerle güç birliği yapmak için onların yaşamınızdaki yerini artırmalısınız.
Evinizi ve çevrenizi gerçek hayvanlar veya hayvan figürleriyle donatmanız hayvan dostların sizi fark etmelerini sağlayacaktır.
Hayvan totemleri kullanmanın esas amacı o hayvanın doğasında bulunan ve sizin ihtiyacınız olan yetenek veya güçleri kapmaktır.
Yaşamınızda veya rüyalarınızda gördüğünüz hayvanlara dikkat ediniz. Örneğin bir dergiyi açtığınızda ilk açılan sayfada gördüğünüz papağan size verilen bir işaret olabilir. Peşi sıra gördüğünüz hayvan veya hayvan figürlerini aklınızda tutun ve onların ortak özelliklerini bulmaya çalışın. Ortak özellikler içinde sizin ihtiyacınız olan şey mevcut olabilir.

 

 

Küçüklüğünüzden beri sevdiğiniz, ilgi duyduğunuz hayvanları düşünün. Tahminen hayvan toteminiz odur. Ayrıca sizi ısıran veya canınızı yakan hayvanların yaşam boyunca size spiritüal yardımda bulunma mecburiyetleri vardır. Size saldıran hayvan onun gücüne ne kadar dayanıldı olduğunuzu görmek için gönderilmiştir.

 

 
Her hayvan yaşamında av ve avcı rolleri taşır. Size gönderilen hayvan toteme bakınız ve onun can düşmanını bulunuz. Çünkü sizin yaşamınızda da benzer bir düşman kesinlikle olacaktır. Hayvan toteminiz kuzu ise kurt çevre olacak demektir. Bu nedenle koruma mekanizmanızı güçlendirecek uygulamalara başvurmalısınız.

 

 
İyi dostluklar karşılıklı iyiliklere ve enerji transferlerine bağlıdırlar. Hayvan toteminizden ona geri vermeyecek şekilde enerji transferi yaparsanız bir gün o totem güçsüz düşer ve işinize yaramaz. Hayvan dostlarınıza enerji transfer edebilmek için onların türünden olan hayvanlan besleyin, onların barınak veya korunaklarına destek olun, hatta onların haklarım sivil toplum hareketlerinde savunun. Onlara yaptığınız her iyilik hayvanlarca size geri ödenecektir.

 

 
Yaşamınızdaki hayvan totemi rüyalarınızda gördüğünüzde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yani siz aslan veya kaplan gibi bir totem beklerken rüyanıza karga veya fare gibi bir hayvan da girebilir. Ancak hayvanların iyisi veya kötüsü yoktur. Her hayvandan pek çok şey öğrenebiliriz. Per sevilmeseler de kertenkeleler en sık rastlanan hayvan totemleridirler. Rüyanıza giren hayvan toteminizden memnun değilseniz o hayvan hakkında her şeyi öğrenmeye çalışın. Hayvanın bazı özellikleri, efsanelerdeki yeri ve benzeri şeyler size onu kolaylıkla sevdirebilir. Bazen de her gün rastladığınız karga veya köpek gibi bir hayvan rüyanıza girebilir. Bu hayvanlan kendiniz inceleyin ve onlardan öğrenebileceğiniz şeyleri bulun. Unutmayın ki vaktiyle büyüklerimizden bilinç altımıza kodlanan ’Kara Kedi’ uğursuzluğu gerçek değildir. Yüce Yaradarîın bu dünyada yarattığı hiç bir canlı uğursuz olamaz! Kötü olan sadece niyettir!!!

 

 
Hayvan totemler bizim öğretmenlerimizdirler. Bu öğretmenler iki kategoriye ayrılırlar:
Bu yaratıklar evcil değildirler ancak diğer yabani hayvanların aksine insan yerleşim bölgelerinde yaşarlar. Bu hayvanların özelliği insan ve hayvan âlemleri arasında yaptıkları seyahatlerdir. Kötülük yapılmadıkça bu hayvanlar insanlardan korkmazlar ve sizin için mesaj taşırlar. Kuzgun, karga gibi hayvanlar sizin psişik gücünüze rehberlik ederler.

 

 
Bunlar çiftlik hayvanları ile ev hayvanlarından oluşurlar. Bu hayvanların bazılarının psişik güçleri sığır ve koyun gibi canlılarda evcilleştirme sürecinde çok düşük hale getirilmiştir. İnsanlar beraber yaşadıkları hayvanlara iyi davranmaz ve ellerindeki bu kıymetleri takdir etmezler.

 

tarot falı bak Sundu…