Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Günlük Tarot Falınız

logo Duygularınızın yoğunlaşacağı bir ay sizi bekliyor. Sevdiğinizle ilişkilerinizde yakıcı duygular açığa çıkabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Duygularınızı serbest bırakmaya ve sevdiğinizi zorlamamaya çalışın. Onun farklı bir birey olduğunu ve kendine ait istekleri olabileceğini hatırlayın. Aym ikinci yarısı duygularmız sakinleşecek ve daha ılımlı bir tutum içine girerek kendinizi doğru ifade edeceksiniz. Böylece ilişkinizde aşama kaydedebilirsiniz.

Harcamalarınıza özen göstermeniz gereken bir dönem. Ay ortasına doğru elinize geçen parayı değerlendirmek isteyebilir, harcama yapmak yerine yatırım yapabilirsiniz. Daha tutumlu olmak isteyebilir, önceki harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ay sonuna doğru yaşayacağınız yoğunluklar sizi para harcamaya itebilir. Doğru değerlendirmeler yaparak varolan koşullarınızı koruyabilir, yapacağımz yatırımlar konusunda bilgisine güvendiğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz.

Fiziksel enerjinizin yükseldiği ve yerinizde duramadığınız bir ay. Bu durum zaman zaman üzerinizde gerginlik yaratabilir ve bununla nasıl baş edeceğinizi bilmediğinizi düşünebilirsiniz. Ayın ilk günleri soğuk algınlığı ve ateşli hastalıklara karşı tedbirli olun. Yaşadığınız stresle bağlantılı olabilecek mide sorunlarım hafifletmek için yediklerinize dikkat etmeniz ve alkollü içeceklerden kaçınmanız gerekiyor. Nefes egzersizleri yapabilir, açık havada yapacağınız yürüyüşlerle enerjinizi açığa çıkarabilirsiniz.

Sevdiğinizle ilişkileriniz açısından güzel bir ay. Birbirinize kendinizi daha rahat ifade edebilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz. Birbirinizin farklı yönlerini keşfetmek yaratıcılığınızı uyandıracak. Kendinizi entelektüel açıdan geliştirmek için istek duyabilir ve bunu sevdiğinizle paylaşabilirsiniz. İlişki anlayışınız özgürleşiyor. Gireceğiniz yeni ortamlarda farklı kişilerle tanışabilirsiniz.

Bu ay iş hayatınızda olumlu bir hava esiyor. İş yerinizde kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz. Olaylar istediğiniz gibi gelişebilir. Bu süre içinde kararlı ve sizin için önemli bir dostunuzun önerileri size ışıktutabilir. Yeni girişimler ya da varolan işlerinizi sürdürme konusunda onun fikirlerim alabilir, destek isteyebilirsiniz.

Sağlık durumunuz iyiye gidiyor. Enerjinizin yükseldiği bir ay. Fakat fiziksel açıdan gücünüzü sınarken tedbirli olun. Davramş biçiminizi değiştirmeniz gerekebilir. Kendinizi fazla yormayın. Aşırı yorgunluk yüzünden sağlık sorunları çıkabilir. Açık hava gezilerine çıkmak enerjinizi boşaltmanızı sağlayabilir. Kendinizi daha güçlü hissettiğiniz için dıştan sağlığınızı tehdit edebilecek koşullara karşı dayanıklı olduğunuzu düşünebilirsiniz fakat tedbirli olmalısınız.