Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Gizli Teşkilatların Ötesinde: İlluminati’nin Süpermenleri

indir (1)Örtülü olup da açığa çıkarılmayacak, gizli olup da bilinmeyecek hiçbir şey yoktur. Bunun için karanlıkta söylediğiniz her söz gün ışığında duyulacak, kapalı kapılar ardında kulağa fısıldadıklarınız evlerin üzerinden ilan edilecektir.

Illuminati nin iğrenç ve tehlikeli fikirlerinin ve planlarının çoğundan haberdar oldum. Illuminati’nin fikirlerinin ve Jakobenizmin (keskin devrimciliğin) prensiplerinin ABD’de Tarot falı gibi yaygın bir şekilde bulunduğu konusunda bir an bile şüphe etmedim. Tam tersine bu gerçeğe benden daha fazla inanan kimse yoktur.

George Washington George Washingtoriırı Yazılan
San Francisco merkezli, Lumen Vakfı tarafından yayımla nan, kaliteli felsefe dergisi Gnosis’in editörü Richard Smoley; “gizli bir kardeşlik teşkilatı” olduğunu yazmaktadır. Richard Smoley’e göre bu teşkilat, “İnsanoğlunun gelişmesi ve ilerlemesi için gizlice çalışan, neredeyse fal bak ve her şeyden haberdar bilge kişilerden oluşur. Her ne kadar gizli teşkilatların varlığı gerçek olsa da bu teşkilat gizli teşkilatların ötesinde bir şeydir.”

Açgözlü adam asla elindekiyle yetinmez. Incil’de bu meseleye işaret edilir, “Para sevgisi tüm kötülüklerin anasıdır.” Sözde “Bilge insanlar” olarak adlandırılan Illuminati’nin bu on adamı, müthiş derecede zengindirler. Gezegenin devasa endüstrilerine ve ekonomik birliklerine sahiptirler. Milyonlarca metrekare verimli araziyi ve doğal kaynakları ellerinde bulundururlar. Ama hâlâ daha fazlasını istemektedirler. Ve daha fazlasını… İşte bu yüzden, Tanrı’mn bu konudaki buyruğu ne kadar da etkileyici, “Cehennem ve yıkım diyarı asla insana doymaz, insanın gözü de hiç doymaz.” (Özdeyişler 27: 20)

de hedef listesine koymuştur. National Revieıv’un adı kötüye çıkmış yayımcısı William F. Buckley, CIA ajanı olarak Has Daire’ye hizmette bulunmuş sahte bir muhafazakârdır. Buckley şu anda da bir CFR üyesidir.

llluminati’nin gazetecilik alanına da kollarının ulaştığını görünce gözlerimiz yerinden fırlayabilir. New York Times, Los Angeles Times, Minneapolis Star Tribüne, Wall Street Journal ve Washington Post gazetelerinin yayımcılarının hepsi CFR üyesidir. Bu büyük gazete yayıncıların çoğu aynı zamanda Üçlü Komisyon ve Bilderberger üyesidir.

CBS, NBC, ABC, CNN ve PBS haber spikerlerinin CFR, Üçlü Komisyon ve diğer kötü şöhretli gruplara “sembolik aday” olarak üye gösterilmelerine rağmen, televizyon dünyasının en seçkin insanlarının Illuminati organizasyonlarına kendilerini vakfetmiş olduklarını görmek bizi belki de çok şaşırtmayabilir. Prime Time’dan Diane Sawyer, 20/20 sahiplerinden Barbara Walters, akşam haberleri spikerlerinden Dan Rather (CBS), Tom Brokaw (NBC) ve Peter Jennings (ABC), 60 Minutes’den Ed Bradley ve ABC Nevus’den John Scali. Bu isimlerin hepsi CFR üyesidir. Ve biz de televizyondaki haber programlarının neden sosyalist, göstermelik olarak doğru ve Amerika ile ilgisi olmayan çöplüklerle dolu olduğunu merak eder dururuz!

Açgözlülük Etkeni
Neden bankacılar, iş adamları, eğitimciler ve seçkin med yacıların çoğu büyük bir coşkuyla bu şeytanın temsilcileriyle el ele verip demokrasiyi yıkmaya ve Amerika’nın bağımsızlığını bitirmeye dünden razı oldular? İnanıyorum ki bu sorunun cevabı sadece “açgözlülük”tür.

diğer kaynakların üretimi sınırlanacak ve btfylece fiyatlar suni olarak yükseltilmiş olacaktır. Rothschild’lar, Rockefeller’ler ve diğer hanedanlıklar; petrol, kereste ve diğer kıymetli ürünleri üreten devasa, çok uluslu şirketlerin sahipleri oldukları için, dünyada geri kalan hakir alanları Dünya Doğal Kaynakları Koruma Bankası vasıtasıyla ele geçirmek, Illuminati için gelecekte trilyonlarca dolar kazanmak demektir.18