Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Gelecek ile ilgili beklentiler

Çevre
İşinize, fiziksel çalışma ortamınıza ve hatta çalışma masanızın gö rünüşüne bile ne kadar bağlı olduğunuzu düşünün. İşiniz ile ilgili bu unsurlar sizin için uygun mu yoksa sizi mutsuz mu ediyor? Çalışma koşullarınızı iyileştirmek için yapabileceğiniz bir şey var mı?

İş arkadaşları
İş yerinizdeki diğer çalışanlardan herhangi bir tanesini arkadaşınız olarak kabul ediyor musunuz? Çalışma arkadaşlarınız ya da yöneticiniz size saygı duyuyor mu? Eğer baskı altındaysanız ya da yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, çalışma arkadaşlarınız size destek oluyor mu? Kendinizi ekibin bir üyesi gibi hissediyor musunuz?
İşinizde mücadele hissediyor musunuz? Yeteneklerinize güven duyuyor musunuz? Karar verme sürecine ne kadar katılıyorsunuz? İşinizde yeterince çeşitlilik ve uyarılma hissediyor musunuz? İşinizden sıkıldığınız oluyor mu? Yaptığınız işe bağlı mısınız?

Gelecek ile ilgili beklentiler
Şu anda çalıştığınız şirkette kendiniz için bir gelecek görüyor musunuz? Terfi şansı var mı ve bu şansı kullanmak için cesaretiniz bulunuyor mu? Kendinizi, şu anda bir başka çalışma arkadaşınız tarafından yapılan daha kaliteli bir işi yaparken görebiliyor musunuz? İşinizde, gelecek ile ilgili beklentileriniz iyimser mi?

logo